Červená

Pokud jste zvolili červený čtverec, máte velmi emocionální povahu. Milujete velmi vášnivě, ale také nenávidíte. Klidně můžete někoho urazit nechtěně, ale zcela nevědomky a bez přemýšlení o důsledcích. Rád však rozveseluješ lidi kolem sebe.

Žlutá

Pokud jste zvolili žlutý čtverec, jste velmi pozitivní, otevřený a společenský člověk. Máte optimistický pohled na svět. Víte, jak mít rád lidi a je snadné s vámi komunikovat. Máte mnoho koníčků, protože se zajímáte o mnoho věcí. Umíte se radovat z jednoduchých věcí a obdivovat skutečnost, že právě ony tvoří život.

Hnědá

Pokud zvolíte hnědou barvu, jste praktický a objektivní člověk. Důležité jsou pro vás fakta a důkazy, nikoli nápady a sny. Své možnosti vždy hodnotíte realisticky a objektivně. Někdy by bylo lepší, kdybyste se uvolnili.

Modrá

Pokud jste zvolili modrou barvu, znamená to, že jste klidní a vždy stabilní. Psychická rovnováha je pro vás důležitá v každé situaci. Máte velké sebevědomí a vždy usilujete o harmonii. Jste však také skutečný snílek, romantik, a tak vás monotónnost všedního dne snadno znudí.

Zelená

Pokud se vám nejvíce líbila zelená, máte velký potenciál pro úspěšný život. Miluj svůj život a vše kolem sebe. Jste si vědomi svých cílů a jdete za nimi každý den. Velmi špatně reagujete na kritiku a ztrácíte sebevědomí, když nedostáváte pouze pozitivní komentáře.

Fialový

Pokud zvolíte fialovou, jste zvědavý a vášnivý člověk. Fialová spojuje protiklady, jako člověk sám. Jste člověk nálad – máte prudké přechody od aktivity k naprosté lhostejnosti, od extrému k extrému, ale ve své duši se snažíte o harmonii. Tuto barvu často volí kreativní lidé.