Jak směs připravit a použít?

Možnost 1: Med a kokosový olej smíchejte v míse a přidejte sůl. Dobře promíchejte! Snězte to lžící před spaním. Poté vypijte sklenici vody.


Možnost 2:

Vezměte kokosový olej a med odděleně a vypijte sklenici vody. Poté přidejte mořskou sůl do malého šálku vody a konzumujte ji.

V případě, že se probudíte uprostřed noci, vezměte směs znovu a za hodinu půjdete spát.

Proč tato směs pomáhá?

Kokosový olej je bohatý na zdravé tuky, které v noci vyživují tělo. Jeho konzumace před spaním vám brání probudit se hladem. Zabraňuje také vzestupu hladiny cukru v krvi, která je často příčinou poruch spánku.Med zlepšuje kvalitu spánku. To ukládá správné množství jaterního glykogenu pro mozek. Když glykogen chybí, aby poskytl energii mozku, nadledviny uvolňují více stresových hormonů, jako je adrenalin a kortizol. Velké množství těchto hormonů způsobuje poruchy spánku. Sůl může snižovat hladinu stresových hormonů. Stimuluje produkci energie, kterou tělo během noci potřebuje. Normální hladina sodíku v krvi snižuje vzestup adrenalinu a kortizolu.Doufáme, že se vám článek líbil a nezapomeňte ho také sdílet se svými přáteli a rodinou. Děkuji.

Zdroj:valentinbosioc.com

1
2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here