Pětka obvykle označuje osobu, která může být dobrým manažerem. Pokud v součtu vidíte číslo 5, je to známka dobré komunikace. Takoví lidé se mohou věnovat obchodu.

6 Pomáhá člověku emocí nebo člověku lásky, jak říká odborník. V numerologii číslo šest znamená rodinu, klid a vnitřní harmonii.

Sedmička označuje kvalitu mudrce, výrazně zlepšuje intuici a má jistou mystiku. Podle některých výkladů číslo 7 signalizuje pomoc člověku anděly.

Číslo 8 je kód pro obchodníka a dobrý tok peněz. Obdarovává majitele následujícími vlastnostmi – tvrdou prací a smyslem pro povinnost a pomáhá získat materiální bohatství.

Číslo 9 dává člověku schopnost být učitelem a předávat znalosti. Dává sebevědomí, hodně štěstí, pomáhá být aktivní.

V případě sčítání je důležité považovat jednoduchá čísla od 1 do 9 za jedno. Numerologové však zvláště zdůrazňují, že existují případy, kdy se výsledná sudá čísla vyplatí posuzovat samostatně. Například při sčítání čísel 11, 22, 33 a 44.

Pokud se ukáže, že je to 22, dva dávají majiteli telefonního čísla přítomnost energie, což je nejdůležitější věc v životě člověka. Dvojitá energie přiměje kohokoli přenášet hory.

Číslo 33 podle odborníka vyhovuje kreativnějším lidem. Pomáhá nacházet brilantní řešení nejen v umění, ale i v podnikání a dobře rozvíjí ženské energie.

A číslo 0. V důsledku sčítání je samozřejmě nepravděpodobné, že uspějete, ale neměli byste na to zapomínat. Pokud má vaše číslo hodně nul, zejména za sebou, má se za to, že se jedná o vesmírnou díru, kterou vylétá energie.

A pokud jste při sčítání poprvé dostali číslo 11, pak numerolog spěchá, aby vám připomněl, že jednička je vedoucí číslo. Pokud je jich za sebou více, znamená to, že se tato kvalita bude jen zlepšovat.