Proč se tomu říká Lví brána nebo Lví portál?

Povstání Síria, které starověcí astrologové oslavovali jako znovuzrození Ducha, je náhodou právě uprostřed měsíce Lva. 8. srpna Slunce prochází 15 stupni Lva, který je ve středu zvěrokruhu. Označuje také střed mezi červnovým slunovratem a zářijovou rovnodenností. Dosažení tohoto centra prý ztenčuje závoj mezi duchovním a fyzickým světem.

K čemu můžeme využít energii Lvího portálu?

Energie Lví brány je extrémně silná a lze ji využít k oslavě znovuzrození naší duchovní energie. S pomocí toho nyní můžeme obnovit části naší duše, které jsme cestou nějak ztratili. Tento mocný portál však můžeme využít i k probuzení vnitřních energií a pocitu pohodlí ve vlastní kůži.

Zde je několik věcí, které můžete zažít, když se otevře Lví brána

• Léčení srdečních ran: Lví portál aktivuje srdeční čakru. Staré nebo dokonce čerstvější rány se mohou vynořit, aby se zahojily. Konečně se můžeme cítit osvobozeni od bolesti nebo smutku, který tíží naše srdce.

• Otevření třetího oka: Lví portál také aktivuje čakru třetího oka. Můžeme se cítit více intuitivní nebo se o své intuici dozvědět něco nového. Naše intuice je nyní pravděpodobně silná, a pokud je to něco, co bychom rádi prozkoumali více, je skvělý čas začít.

• Otevření vyšších čaker: V našem těle je sedm hlavních čaker neboli energetických center a také máme stovky menších, citlivějších čaker, které lze aktivovat a probudit, když je portál aktivován. To nám pomáhá získat přístup k novému druhu moudrosti a vyššímu duchovnímu poznání.

• Psychické posílení: S vysokou vibrační energií Siriuse, která nás vede, je pravděpodobnější, že obdržíme signály, které mohou přicházet prostřednictvím snů, vizí, našich duchovních průvodců a strážných andělů. Meditace a automatické psaní jsou skvělé způsoby, jak se této energii otevřít a získat vedení.

• Znamení: Staří lidé věřili, že Sirius je domovem andělů a bytostí z jiného světa. Pod energií tohoto portálu je pravděpodobnější, že budeme přijímat zprávy, sny, znamení a návštěvy od našich zesnulých blízkých, stejně jako od našich duchovních průvodců a strážných andělů.

• Svoboda: Jednou z nejsilnějších vibrací Siriuse je energie svobody. Myšlenka za teorií je, že naše pozemské Slunce osvětluje fyzický svět, ale to je jen iluze. Sirius však osvětluje naši duši a naše duchovní tělo, které je samotnou realitou. Když to pochopíme, získáme pocit svobody.

• Mír: Sirius má velmi klidné vibrace, takže trávit čas v přírodě a meditovat je skvělý způsob, jak využít tuto pokojnou energii a využít ji k léčení a obnově mysli, těla a ducha.

• Technologie: Sirius je také spojován s extrémně vyspělou technologií. Pokud máte technologickou inovaci nebo chcete založit web, blog, aplikaci nebo cokoli jiného souvisejícího s technologiemi, je skvělý čas udělat první kroky.

• Kreativita: Otevření Lví brány je také mimořádně kreativní čas a ideální příležitost vyzkoušet nový kreativní projekt nebo realizovat myšlenku, kterou jste už dlouho chtěli realizovat.

Energie Lví brány nás může propojit s vesmírnou realitou, galaktickými frekvencemi, bytostmi vyšších dimenzí a naší vlastní intuicí. Může také aktivovat hojení duchovních zranění, rozšířit duchovní moudrost a pomoci nám uvědomit si náš skutečný potenciál.