Holčička si společně s tatínkem prohlédla mapu, vydali se hledat poklad, který jim tento tajemný kus papíru sliboval. Holčička netušila, že její otec už ví, co najde.

Dívce netrvalo dlouho a přišla na to, že je to vlastně mapa jejího vlastního domu. Byly na něm všechny pokoje! Odnesla to na chodbu a zorientovala se. Kde byl tento poklad, o kterém mluvila mapa? S pomocí svého otce zjistila, že… Bylo to přímo v její pokoji.

Tatínek, maminka i babička byli potěšeni, když viděli, že malý hledač pokladů je zcela ponořena do příběhu. Ve svém pokoji holčička rychle našla místo označené na mapě jako místo, kde byl slíbený poklad ukryt. V tomto pokoji učinila úžasný objev.

Fantazie malé holčičky se rozběhla na plné obrátky. Chtěla najít pirátskou skrýš plnou zlatých mincí, šperků a drahokamů? Nebo to bude skrýš zlatých prutů, které ukradli psanci z kovbojských příběhů? Brzy by to zjistila, protože si uvědomila, že mapa ukazuje na tajnou místnost ukrytou za jednou ze stěn jejího pokoje.

Otec vyřízl ze zdi čtverec, který byl tak akorát velký na to, aby jím prolezla jeho dcera. Rodina se opřela a vzrušeně sledovala, jak se holčička vydala do díry, aby prozkoumala a našla poklad, který slibovala mapa, kterou našla ve starém kufru.

Jakmile byla holčička uvnitř tajného úkrytu, nevěřila svým očím. Tohle se celé ty roky skrývalo za stěnou její ložnice? Byla tady celá místnost, která se zdála být prázdná, kromě něčeho u zdi. Všimla si tam něčeho zvláštního. 

U zdi byla malá truhla. Když se ho pokusila zvednout, bylo to docela těžké. Tohle musí být poklad! Popustila uzdu své fantazii, co bylo v truhle. Když se jí konečně podařilo otevřít, objevila něco naprosto úžasného. Tohle bylo vedle jejího pokoje! Jak úžasné!

Truhla byla až po okraj plná starých mincí a šperků. Vypadalo to jako skutečný pirátský poklad, stejně jako ve filmech. Holčička nemohla uvěřit, že našla tento úžasný poklad ukrytý ve svém vlastním domě. Ze svého nálezu byla tak nadšená, že se její otec rozhodl nezlomit jí srdce tím, že jí řekne, že ji tam celou dobu zasadil. Řekl jí, že to tam museli dát piráti.

Holčička se nemohla přestat chlubit svým úžasným nálezem své matce a babičce, které byly nadšené, že plán nakonec dokonale vyšel. Holčička prožila nejlepší den svého života a prožila příběh, který se zdál jako splněný sen. Dokážete si představit, jaké to musí být jako dítě najít takovou truhlu s pokladem?

Jediný pohled na tvář dcery vám řekne vše, co potřebujete vědět. Tuto vzpomínku si bude pamatovat navždy. Jsme tak rádi, že její otec celou věc natočil, takže si i my můžeme užít tento potěšující příběh o malé holčičce, která žije sen. Pro rodinu to byl opravdu zvláštní zážitek.