RAK

Na racích je téměř nemožné najít chybu. Raci jsou výjimeční především svou štědrostí. Jsou to lidé, kteří se o všechno dělí s ostatními. Vlastně se dělí o všechno dobré, co je v životě potká, ale smutné věci si žárlivě nechávají pro sebe.

Raci jsou také velmi chápaví. Nikoho nekritizují a snaží se vše pochopit. Velké porozumění zdobí Raky a to ukazuje, že jsou to dobří lidé.

To, co si Raci zaslouží, je skutečně štěstí. Štěstí si zaslouží nejen pro svou laskavost, ale i pro své další lidské vlastnosti.

Jen málo lidí na světě je lepších než Raci.

PANNA

Panny mají vše, co ostatní lidé v době, ve které žijeme, nemají. Především jsou to úžasné bytosti s velkým srdcem ozdobeným nesmírnou laskavostí. Právě tato laskavost je činí hodnými jen toho největšího štěstí. Zaslouží si žít život jako krásný sen.

Pravé panny dělají každý den věci, které dělají druhé šťastnými, a budou je dělat, dokud budou existovat. Mnoho lidí se domnívá, že na světě není nikdo tak úžasný jako panna, ale to nemůže být dále od pravdy. Na pannách je však velmi těžké najít chybu. Zdá se, že jsou bezchybné. Panny zdobí nespočet vlastností. Jisté je, že Panny si zaslouží velké štěstí a toto štěstí se časem dostaví.