Panna

Jsou zodpovědní, selektivní ve výběru okruhu přátel, upřímní k sobě i k ostatním, zůstávají loajální ke svým stálým partnerům. 

Jednou z hlavních pozitivních vlastností je jejich taktika. Vždy zachrání člověka, ať je vinen nebo ne..

Váhy

Zdá se, že jsou opravdoví perfekcionisté, pokud jde o jejich image. Za prvé, přitahují krásu a elegantní vzhled. 

Za druhé, zástupci tohoto znamení jsou schopni vytvořit relaxační atmosféru, kde je snadné a příjemné s nimi komunikovat. Za třetí, jsou velmi romantičtí a sentimentální, stejně jako na ně zapůsobili jejich potenciální a současní partneři.

Štír

Zamilují se do vnitřní síly, všestrannosti, vnímavosti. Mají dokonalý vkus a vynikající způsoby . Konečně si nelze nevšimnout zvláštní aury sexuality, která je charakteristická pro každého typického představitele tohoto znamení.

Střelec

Střelec rád přitahuje pozornost. Jsou přátelští, aktivní a dokážou vést jakoukoli konverzaci. Zpravidla je poznáte pro jejich působivý vzhled a snadnou komunikaci. Vedle Střelce jsou všechny problémy zapomenuty, protože tito vrození optimisté mohou nakazit ostatní svým nadšením a pozitivitou.

Kozoroh

Kozorohové ctí rodinné tradice a berou vztahy vážně, proto je přitahují oči opačného pohlaví. Jsou vstřícní, připraveni pomoci a neočekávají nic na oplátku. Na lidi narozené ve znamení Kozoroha se lze spolehnout v každé situaci a jsou velmi atraktivní pro ženy i muže.

Vodnář

Vodnáři jsou všestranní a zvláštní jedinci. Jsou docela přátelští, takže je oslovují obě pohlaví.

S tímto vzdušným znamením není žádná nuda, vždy si najde způsoby, jak trávit čas. Vodnář sám o sobě není otevřený nikomu, kdo v člověku vidí zájem.

Ryba

Typické ryby jsou kreativní. Jsou umělecké, vědí, jak vytvářet intriky. Užší komunikace odhaluje jejich romantiku a citlivost. Ryby mají tendenci starat se o ostatní a samy chtějí více pozornosti.