Odpovědi můžů:

 • Krása je subjektivní věc. Existují pyšné, plnější, hubenější, ale i tučné ženy. Některé ženy nechtějí mít po svém boku malé či chudé muže … proto i my si chceme vybrat to nejlepší.
 • Vím, jaké je to být tlustým a jak to ovlivňuje emocionální stav člověka. Obávám se jen toho, že pokud bude mít moje milovaná nadváhu, může mít také psychické problémy.
  Pokud je žena tlustější, znamená to, že se o sebe nechce starat. Nezáleží jí na svém zdraví a koneckonců zleniví.
 • Je těžké poznat, jaká žena ve skutečnosti je, když má na sobě vrstvy tuku.
  Ženy s nadváhou nepřemýšlejí o možných zdravotních problémech, které je mohou v budoucnu postihnout.
 • Nechci být se ženou, která se opustila. Takto může dopadnout i náš vztah. Já, jsem živitel rodiny, který vytváří pohodlné podmínky pro život a ona by mě měla těšit svým vzhledem.
 • Já vedu zdravý životní styl a žena s nadváhou s ním jednoduše nejde dohromady.
  Vysportovaný muž vypadá směšně po boku tlusté ženy.
 • Pokud má problém strávit 1 hodinu denně v posilovně, jak se bude umět vypořádat se všemi domácími pracemi?
 • Všichni moji kamarádi by měli obdivovat ženu, která stojí po mém boku.

Jak můžete vidět, nadváha vyvolává u mužů určitý druh poplachu. Podle jejich názoru je taková žena líná, což může znamenat, že podobně bude vypadat i jejich společná domácnost. Co se týče zdraví, asi o sebe velmi nedbají a neuvědomují si následky, které jsou spojeny s potencionálním těhotenstvím.

Shodnou se však na jednom názoru: štíhlá postava, která je symbolem zdraví a krásy. Muži hledají manželky a matky svých budoucích dětí.

Sledujte nás na Facebooku

https://www.facebook.com/vseprozdraviezy/

1
2

3 KOMENTÁŘE

 1. No hlavně že oni jsou jedničky namachrovaný tupci co mají možná něco dole ale v hlavě nic nejlepší jsou zmatlaný maškary které trpí anorexií.

 2. a co ženu pod nánosy makeupu ten názor je blbost žena co má sice čas na kosmetiku ,fitko atd nemá většinou čas vařit je to spíš chodící kasička na peníze muž by si měl uvědomit co to stojí ,ale dbát by samozřejmě o sebe měla a ne každá je tlustá že o sebe nedbá zdravotní důvody ,geny atd a pro zvědavce nejsem ani vychrtlá ani tlustá jsem střední postavy něco mezi .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here