Obočí s obloučkem

Takoví lidé jsou talentovaní a kreativní, ale také velmi emocionální. Mihnou se jako sirka a rychle se uklidní. Nedokážou se dlouho hádat a rychle odpouštějí. Lidé s tímto typem obočí se rádi nadchnou nebo alespoň občas přijmou nějaké dobrodružství. Při setkáních jsou otevření a uklidňující, aniž by se snažili ukázat, že jsou lepší než ostatní. To může přitahovat nesprávné lidi a komunikace s nimi může nakonec vést k totálnímu konfliktu. Chybí jim také trpělivost s lidmi, kteří zakládají své názory pouze na stereotypech. Je příjemné komunikovat s lidmi se zajímavou a inteligentní osobností. Takoví lidé vám vždy pomohou a podpoří vás, když je potřebujete, a jejich přátelé si jich velmi váží. Nikdy vás nezradí a totéž očekávají od ostatních.

Klesající obočí

Lidé s tímto obočím jsou velmi zranitelní, citliví, vnímaví a romantičtí. Nedokážou se bránit, když se před nimi objeví morálně silný protivník. Tito lidé jsou snadno emocionální. I neškodné vtipy je mohou zranit. Zároveň však dokážou být překvapivě jemní a citliví. Jsou soucitní a nebojí se projevit své city.

Zvednuté obočí

Takoví lidé mají silného ducha a svévolnou povahu. Jsou si jisti v každém svém rozhodnutí. Jsou ambiciózní a odhodlaní. Jakékoli problémy mají pod kontrolou a nebojí se vzít na sebe břemeno velké odpovědnosti. Lidé s takovým obočím si cení svobody a jsou přirozenými vůdci. Nebudou schopni nikoho poslouchat.

Zakulacené obočí

Tito lidé mají silný smysl pro odpovědnost. Mají velké obavy, pokud někoho zklamou nebo nesplní očekávání. Obtížně navazují nová přátelství a lépe se jim komunikuje s lidmi, které znají již mnoho let. Tito lidé mají neuvěřitelně klidnou povahu, která ostatní přitahuje. Jsou také velmi věrnými přáteli a výbornými členy rodiny.