5 vánoční stromeček

Vedle vás je člověk, pro kterého jste vy a vaše štěstí důležitější než cokoli na světě. Poděkujte mu za to, že je ve vašem životě a že se už nikdy nebudete cítit sami.

6 Vánoční stromeček

V příštím roce komunikujte s blízkými častěji. Činy budou mluvit hlasitěji než slova. Musíte uznat, že upřímné objetí a vlídné slovo dokáže pomoci i v těch nejtěžších chvílích.

7 Vánoční stromeček

Nechte lidi kolem sebe být sami sebou. Pokud máte avokádo opravdu rádi a ono ne, není třeba se s ním dohadovat. Jste odlišní, ale spolu se cítíte šťastní a to je nejdůležitější.

8 Vánoční stromeček

Prostředí je plné milých a dobrých lidí. Usmějte se na babičku nebo tetu, nebo třeba na dávno ztraceného bratrance a ani si nevšimnete, jak dobrý bude nadcházející rok, když se budete vyhřívat v lásce svých blízkých.

9 vánoční stromeček

Všechno, co bylo v minulosti, ať tam zůstane. Podívejte se do současnosti a budoucnosti. To vám pomůže prožít další rok velmi úspěšně.

10 vánoční stromeček

Věřit v zázraky! Jeden z nich už se k vám řítí a přinese tašku plnou štěstí a dárků. Pamatujte, že všechno úžasné v životě přichází nečekaně. Nejdůležitější je tomu věřit!