6.

Vše, co máte na mysli, nepůjde tak snadno, jak jste očekávali. Lidé kolem vás vidí věci jinak než vy, proto je dobře, že tentokrát nikoho neposloucháte. Mohou vám dát falešnou naději, která se vám zpočátku bude zdát skutečná, ale později budete velmi zklamáni.

7.

Vaše otázka je momentálně neřešitelná. Nespěchejte a netrápte si hlavu prázdnými problémy, které vás zatěžují. Zkuste se zhluboka nadechnout a vydechnout, vše se určitě vyřeší, ale ne přes noc.

8.

Buď opatrný! Nevěřte všemu, co slyšíte nebo co vám říkají ostatní. Musíte se naučit vyhýbat věcem, které vám ubírají energii.

Některé věci kolem vás v tuto chvíli vypadají jinak, než ve skutečnosti jsou. Zpočátku si můžete myslet, že je vše v pořádku, ale pak budete velmi zklamaní.

9.

Už žádné pochybnosti, to je vše. Budete potřebovat pomoc, protože tato věc pro vás nebude fungovat. Řekněte o tomto problému svému nejlepšímu příteli a on vám bez váhání pomůže – vše bude jasnější a budete to moci snáze vyřešit.

Nestyďte se požádat o pomoc, protože vám to prospěje víc, než si myslíte.

10.

Za žádných okolností se nenechte zmást. Ukažte více vytrvalosti a sebevědomí, jen tak bude vše v pořádku. Aktuálně máte neuvěřitelně silnou intuici, na kterou se můžete spolehnout, abyste později nebyli zklamaní.

11.

Tuto otázku jste položil příliš brzy. Ještě není čas, takže buďte trpěliví, protože v tuto chvíli je obraz úplně rozmazaný. Jediné, co se musíte naučit, je: někdy se později bude hodit ustoupit.

12.

To vše je možné. Všechno jde rychle a velmi pozitivně, přesně tak, jak jste si představovali. Důležité je vytrvat, i když je to nejtěžší. Někdo se s vámi upřímně chce kamarádit… rozhlédněte se pozorně kolem sebe!

13.

Všechno, co jste plánovali, nebude fungovat. Je to proto, že jste nerozhodní. Mate to i vaše přátele, a protože je to štve, může to ublížit vám nebo vašemu přátelství. Podívejte se ještě jednou kolem sebe: někdo vás miluje víc, než si dokážete představit.

14.

Všechno bude v pořádku. Ale jen pokud o to máte sami zájem. Můžete dělat všechno kromě jedné věci: nemůžete váhat. Vezměte věci do svých rukou a nebojte se riskovat. Nenechte své nápady utéct, protože je už nikdy nevrátíte.

15.

Ano, určitě se můžete spolehnout na štěstí. Čeká vás úplná změna osudu. Nemysli si a nepředstavuj si teď nic, protože se to stane samo. Pokud něco uděláte příliš rychle nebo příliš pomalu, svede vás to z cesty a ublíží vám to.

16.

Všechny vaše naděje se splní, ale vůbec ne tak, jak jste si představovali. Buďte připraveni na jakékoli změny a nesoustřeďte se pouze na jeden cíl. Ukažte, že jste všestranní a připraveni na vše, co vám přijde do cesty.

17.

 V tuto chvíli je čas, abyste přemýšleli o svých touhách, protože ještě nejsou zcela zralé k realizaci. Očekáváte příliš mnoho, takže se žádná změna nekoná. Poslouchejte hlas svého srdce, který vám říká něco užitečného, ​​ale z nějakého důvodu to neslyšíte.

18.

Můžete mít velké problémy. Zpočátku budete zklamaní, ale to neznamená, že nebudete mít na výběr. Frustrace vás povede správnou cestou, až konečně začnete růst správným směrem.

19.

Nedůvěra a špatné pocity jsou daleko od vaší mysli, ale mohou vás rychle přemoci, pokud se nezbavíte žárlivosti. Pokud vám štěstí často protéká mezi prsty, je to proto, že jste příliš pokorní a nejistí sami sebou – zbavte se toho! Pokud budete otevření a společenští, vše se vyřeší tím nejkrásnějším způsobem.

20.

V tuto chvíli je štěstí na vaší straně. Není tedy důvod k tomu být skeptický. Buďte silní a odolní. Toto štěstí si budete užívat dlouho – využijte toho.

21.

Abyste dosáhli svého cíle co nejrychleji, musíte vynaložit velké úsilí. Riskujte a určitě uspějete! Samozřejmě si dávejte pozor na to, co se kolem vás děje a pamatujte – nic jako nehoda neexistuje, vše se děje z nějakého důvodu