4. Jste snílek a velmi romantický

O chladných osobnostech moc nepřemýšlíte. Jste velmi emocionální a vždy chcete dokonalost. Nechcete se spokojit s nekvalitními a starými věcmi. Potřebujete pomoc a podporu druhých, abyste se cítili bezpečně.

5. Jste myslící člověk

Jste velmi přísní na sebe i na ostatní. Jste člověk, který má buď všechno, nebo nic! Ne každý vám rozumí, takže konflikty a nedorozumění jsou nevyhnutelné. Se svými opravdovými přáteli však navazujete velmi blízké vztahy. V lásce si ceníte upřímnosti a oddanosti. Je pro vás důležité, abyste se cítili milováni, jinak se izolujete, dokud se nevzpamatujete ze zklamání. Nejste schopni „společenských úsměvů“ ani skrývání svých citů.

6. Jste napjatý, praktický a připravený

Jste seriózní a diskrétní člověk a velmi dobře pečujete o svou image a jméno! Vaše čest a důstojnost jsou nesmírně důležité. Každý ví, že jste zodpovědný člověk, který vždy varuje před možnými důsledky svých činů. Pokud vás něco znepokojuje, děláte si starosti, dokud se situace zcela nevyřeší. Názory druhých jsou pro vás velmi důležité, proto vždy věnujete pozornost všemu, co slyšíte. Nikdy nejednáte bez rozmyslu, přijímáte své chyby a neúspěchy a vždy se snažíte zlepšovat ve všem, co děláte.