Beran

Velmi zajímavý druh ženy. Ona je to nejlepší, co mohlo muže potkat a je o tom přesvědčena na 100%. Bojovat bude do posledních sil, ale muže převychová.

Váhy

Zručná kuchařka, krasavice, výborná milenka – ano, to je žena Váha. Jako sen, že? Ale jen tehdy, když je její Veličenstvo v dobré náladě. Všechen ostatní volný čas věnují skandálům, záchvatům hněvu a nekonečnému požírání nervů.

Panna

Žena Panna je dokonalý společník, výborný přítel a kolega. Je přesvědčena o tom, že její partner má hledět jen jedním směrem, a to tím, kterým ona sama určí. Rovněž bude vůdcem smečky. Formálně budete vůdcem vy, ale Panna převezme všechny vaše úkoly. Pokud na odpověď, jestli si vás vezme za muže, uslyšíte “rozmyslím si” – rychle utečte.

Býk

S takovou ženou se můžete oženit pouze tehdy, pokud jste velmi zábavný a nepříliš bohatý hlupák. Ona neustoupí, pokud z vás nevyroste úspěšný muž, ačkoliv radost se z vás někde vypaří. Ale pokud si myslíte, že na takovou ženu máte, tak jděte do toho.

Kozoroh

Ideální muž musí být manželem ideální ženy. Při výběru partnera se Kozorohové orientují podle zisku a prospěchu, ale ne podle lásky. A pokud si vás už tato žena vybrala, tak budete šťastný do konce života. Pravda, pokud to nepokazíte …

Vodnář

Čestné druhé místo patří Vodnářům. Věčně mladá usměvavá, vzdušná a něžná – taková je žena ve znamení Vodnáře – sen pro každého muže. Nicméně budete muset vynaložit velké úsilí, a nebude to snadné, pokud ji přesvědčíte o manželství. Určitě to nebude snadný úkol.

Rak

Rodina je pro Raka vším. Na tuto mladou ženu by bylo hříchem si stěžovat. Je i chytrá, i krásná, i se umí dokonale postarat o domácnost i zbožňuje manželovo příbuzné. Je to jako sen, že? Vždyť rodina je to nejdůležitější. Takže se neodvažte zanedbávat rodinné povinnosti, jinak vás čeká spravedlivý trest. A nelitujte, že jste se neoženili s Pannou. To věru nemusíte …

Tento horoskop je spíše vtipný a nemusíte ho brát tak vážně. Ačkoli, na každém žertu je něco pravdy. Nebo ne?

1
2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here