3. Štír se vždy dostane tam, kam se ostatní prostě nedostanou.Zástupcům tohoto znamení se v životě často daří, protože mají nezdolnou vůli, trpělivost, vytrvalost a schopnost okamžitě se ponořit do podstaty věcí. Bez ohledu na situaci, Štír vždy najde způsob, jak se postavit na nohy. Je považován za jedno z nejsilnějších znamení zvěrokruhu.

 4. Štír může být neuvěřitelně svůdný Tito lidé mají jedinečný magnetický vliv, který intrikuje a těší. Štíři mají neuvěřitelné charisma, takže jim málokdo odolá. A proč? 

5. Štír dává jen upřímné komplimenty Toto znamení nemá sklony k falešným lichotkám a raději říká lidem pravdu do očí. Jinými slovy, pokud vás Štír za něco pochválí nebo vás pochválí, můžete si být jisti že si to opravdu zasloužíš.

 6. Štír vždy dodrží slovo Lidé narození v tomto znamení nesnášejí, když ostatní ustupují, a tak to sami nedělají. Pokud vám Štír něco slíbil (a opravdu to nedělá rád!), buďte si jisti, že své slovo určitě dodrží. 7. Štír instinktivně chrání své blízké Tito lidé mají silné ochranné instinkty, které je nutí zuřivě chránit každého, kdo je kolem nich. Když je někdo z jejich blízkých pod palbou, reagují rychlostí blesku! Už chápete, proč musí být ve vašem životě Štír? Pokud jste se vy sami narodili v tomto nádherném znamení, přijměte naše blahopřání. proto to oni sami nečiní. Pokud vám Štír něco slíbil (a opravdu to nedělá rád!), buďte si jisti, že své slovo určitě dodrží. 

7. Štír instinktivně chrání své blízké Tito lidé mají silné ochranné instinkty, které je nutí zuřivě chránit každého, kdo je kolem nich. Když je někdo z jejich blízkých pod palbou, reagují rychlostí blesku! Už chápete, proč musí být ve vašem životě Štír? Pokud jste se vy sami narodili v tomto nádherném znamení, přijměte naše blahopřání. proto to oni sami nečiní. Pokud vám Štír něco slíbil (a opravdu to nedělá rád!), buďte si jisti, že své slovo určitě dodrží. 7. Štír instinktivně chrání své blízké Tito lidé mají silné ochranné instinkty, které je nutí zuřivě chránit každého, kdo je kolem nich. Když je někdo z jejich blízkých pod palbou, reagují rychlostí blesku! Už chápete, proč musí být ve vašem životě Štír? Pokud jste se vy sami narodili v tomto nádherném znamení, přijměte naše blahopřání. kdo je vedle nich. Když je někdo z jejich blízkých pod palbou, reagují rychlostí blesku! Už chápete, proč musí být ve vašem životě Štír? Pokud jste se vy sami narodili v tomto nádherném znamení, přijměte naše blahopřání. kdo je vedle nich. Když je někdo z jejich blízkých pod palbou, reagují rychlostí blesku! Už chápete, proč musí být ve vašem životě Štír? Pokud jste se vy sami narodili v tomto nádherném znamení, přijměte naše blahopřání.

Zdroj.esoteric