postupovat:

  1. Jako první je třeba připravit si mléko a čokoládu. Mléko nalijte do hrnce a začněte zahřívat. Postupně do něj přisypávejte naloupanou čokoládu. Postupně míchejte, dokud nedojde k tomu, že se čokoláda rozpustí a také dokud se nespojí s mlékem. Když požadovaná konzistence vznikne, můžete vše přelít do mísy a pokračovat dál.
  2. Nyní třeba nasekat na maličké kousky jako sušenky, tak i samotné upečené piškotové těsto. Dobrým pomocníkem bude kuchyňský mixér. Nemusí se jednat nutně o prášek, protože větší kousky nejsou na škodu. Ty přidejte ke směsi mléka a čokolády. Potom dodejte i ostatní ingredience, a to povolené máslo a dále také džem a kokosový likér. Pak už těsto zpracovávejte do podoby, kdy by mělo být spíše pevnější.
  3. Když je těsto hotové, můžete se pustit do vytváření kuliček. Pokud by se těsto příliš lepilo, namočte si ruce. Vždy si vezměte trochu cesta a kuličku vyválejte v dlani. Následně ji obalte v kokosu a dejte stranou.
  4. Takto pokračujte, dokud nespotřebujete všechno těsto. Potom dejte své kokosové kuličky na chvíli do lednice a následně ochutnejte.

zdroj: coolinarika.com

1
2