Ryby

Klidné a nekonfliktní Ryby mají velké srdce, které se dokáže přizpůsobit celému světu. Lidé narození s touto zkušeností prožívají radosti a strasti druhých, jako by byly jejich vlastní. Kamkoli přijdou, pomáhají, ať už jde o lidi, přírodu nebo zvířata. Proto se často rozhodnou pomoci nějaké humanitární organizaci.

Mají velmi silnou empatii a smysl pro pravdu. Proto zasvětí svůj život šíření povědomí o všech důležitých otázkách, které se jich týkají. Jejich pozornost je zaměřena především na zvířata a děti. Jejich povinností je vzdělávat své děti. Vedou své děti k důležitým hodnotám a slušnosti.

Tito domorodci jsou pozitivní a optimističtí a jejich touha pomáhat je nakažlivá. Dokážou své okolí motivovat, aby v případě potřeby pomohli. I když se objeví největší mrákoty, Ryba ho stále zcela přemůže svou laskavostí a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Štír

Lidé Štíra jsou altruističtí a připraveni kdykoli pomoci. Díky svému psychologickému talentu velmi oceňují lidskou povahu. Dokážou rychle odhalit nepoctivé lidi a vyhnout se tak spoustě problémů sobě i svým blízkým. Přátelé je žádají o radu a pomoc při řešení osobních problémů.

Tito lidé vás nikdy nezklamou. Nemají problém vám kdykoliv věnovat čas nebo vám finančně pomoci. Ví, jak naslouchat s porozuměním a analyzovat jádro vašeho problému. Jsou dobří v hledání rozumných řešení. Pokud někdo dokáže najít východisko z těžké situace, je to rozhodně Štír.

Všímaví partneři často zapomínají na sebe a své vlastní potřeby. Někdy se ztrácejí v příbězích a tragédiích jiných lidí a jejich frustrace začíná narůstat. Jednoho dne jejich pohár přeteče a Štír vybuchne jako sopka. Měl by se naučit říct „dost“ ve správný čas a soustředit se na sebe.