Kozoroh

V roce 2024, kdy se hvězdy postaví do jedné přímky, jsou dva důležité tranzity – Pluto ve Vodnáři a Jupiter v Blížencích – klíčem k vašemu potenciálu pro růst bohatství. Tyto tranzity mohou přinést výzvy, ale také vám dávají příležitost k vzestupu a prosperitě. Pokud se vám zpočátku bude zdát obtížné přizpůsobit se těmto změnám, nezoufejte: až Pluto mezi 2. květnem a 1. zářím zapadne, budete mít příležitost přeorientovat se a přesměrovat své úsilí. Jako vždy je retrogradita cenným časem k zamyšlení. Využijte toto období moudře k revizi svých finančních cílů a zjistěte, co funguje a co je třeba upravit. Využijte toto období k upřesnění svého úsilí a dosažení harmonické rovnováhy mezi ambicemi a realismem.

Ryba

Připravte se na vzrušující finanční příležitosti v roce 2024, kdy Severní uzel projde vaším druhým domem bohatství a osobních financí. Toto nebeské zarovnání přinese perspektivy, které jsou více v souladu s vašimi nejhlubšími hodnotami a aspiracemi. Ale s každou příležitostí přichází výzva.

S úsvitem roku 2024 vás může pohánět ještě větší touha zvýšit svou hojnost. Zvažte refinancování, snížení dluhu a rozumnější investování, abyste maximalizovali své peněžní zdroje. Odměna za vaše pilné úsilí se ještě více projeví během zatmění Měsíce 25. března.

Štír

Připravte se na začátek roku plného příležitostí. Několik posledních let možná prověřilo vaši odolnost, protože jste čelili výzvám, kvůli kterým jste se cítili slabí; rok 2024 je vaší šancí zbavit se finančních problémů a znovu nabrat sílu. Zaměřte se na zlepšení svých kariérních vyhlídek, protože Jupiter od 1. ledna do 25. května retrográdně vstupuje do vašeho 7. domu partnerství ve znamení Býka. Toto šťastné umístění otevírá cestu k dlouho očekávaným příležitostem. Zejména pokud jste otevřeni novým smlouvám a dohodám se svými profesními spojenci.

Závazky uzavřené v tomto období přinesou ještě sladší ovoce, až se Jupiter 25. května přesune do znamení Blíženců. Jupiter zde v osmém domě vládne investicím a povzbudí vás, abyste se vrhli do finančních podniků. Až se Jupiter 9. října stane retrográdním v Blížencích, naskytne se příležitost k introspekci a přehodnocení. Využijte tento čas moudře k revizi své finanční strategie, požádejte o radu důvěryhodného finančního poradce, abyste snížili zbytečné výdaje a vyhnuli se nástrahám.