ŠTÍR

Vždy jste věřili, že pravá láska existuje. Skutečnost, že zrovna teď takovou lásku nemáte, vás nezatěžuje, protože víte, že do vašeho života jednoho dne vstoupí pravá láska. Brzy pro vás začíná čas lásky a vy konečně pocítíte, co to znamená skutečně milovat a být milován.

Setkání předpovězené hvězdami vše změní. Toto setkání je předurčeno k tomu, aby do vašeho života přitáhlo tu pravou osobu. Nebude trvat dlouho a konečně si uvědomíte, co to znamená milovat. Tato osoba bude naplněním vašich tužeb, osobou, po které jste vždy toužili. Toto setkání bude začátkem skutečného milostného příběhu, který se ve vašem životě rozběhne. Mnoho věcí se změní, ale v dobrém slova smyslu, a vy si to všechno budete užívat velmi dlouho. Přivítejte ho s otevřenou náručí a čistým srdcem.

RYBA

Už nějakou dobu se snažíte urovnat své milostné vztahy. Vždy jste byli svému milostnému partnerovi věrní, ale této věrnosti se vám od něj nedostávalo. Tato situace vás již nějakou dobu frustruje. Nadcházející období vám v lásce přinese velké změny.

Nastane čas, kdy si budete muset uvědomit, že vaše štěstí v lásce nezávisí jen na vás. Váš partner překročil hranici, o které jste si mysleli, že ji nikdy nepřekročíte.

Nemáte jinou možnost než opustit partnera, který vás není hoden. Dny, které jsou před vámi, budou těžké, bolestné a zklamávající, ale snažte se zachovat si alespoň trochu optimismu. Tento optimismus vám pomůže udržet období utrpení co nejkratší a co nejdříve hledat štěstí v lásce s někým, kdo je vás hoden.