RYBA

Váš milostný vztah brzy skončí. Už dlouho jste si toho byli vědomi a trpěli kvůli tomu stále více. Jste se svým vztahem spokojeni, ale za lepším životem opouštíte své místo velmi daleko a váš partner zůstává.

Víte, že vztah na dálku nefunguje, když víte, že se pravděpodobně nevrátíte. Musíte se rozejít a je to pro vás velmi těžké. To období rozchodu je před vámi a vy víte, že se blíží čas utrpení. Rozchody jsou vždy bolestivé a váš je ještě bolestivější, protože jste ve vztahu neměli žádné problémy.

Život je takový a ty to budeš muset přijmout. Věděl jsi to už ve chvíli, kdy jsi se rozhodl odejít. Opustit také znamená opustit své blízké, nejen věci. Bude vás čekat těžké období a budete se muset pořádně snažit, abyste to všechno psychicky ustáli.

Zlomené srdce se po nějaké době zahojí a pak si budete moci vytvořit nový život, pro který jste se rozhodli. Hvězdy vás budou na vaší cestě následovat a starat se o vás, ale musíte se nejprve postarat sami o sebe. Čas zahojí všechny rány a stejně tak i vaše. Život je před vámi a snažte se ho využít co nejlépe. Smutek pomine a přijdou pro vás lepší dny. Jen musíte být trpěliví a čekat na ně, protože určitě přijdou.