6) Peníze

Vidíte-li ve snu peníze, připravte se na nenadálé výdaje. Pokud je dáte žebrákovi, očekávejte zisk. Pokud je někomu vezmete, utrpíte finanční ztrátu. Snění o krádeži peněz varuje před nebezpečím, že budete peníze ukrývat před zloději. Cizí peníze znamenají riskantní podnikání.

7) Nahota

Objevování se na veřejnosti nahý ukazuje na strach prosadit se v životě. Pokud se projdete nazí po ulici, narazíte na nástrahy. Budete-li běhat nazí na veřejnosti, okolí vás zklame. Pokud se snažíte skrýt svou nahotu ve snech, budete vyhledávat špatné návyky a přivoláte si problémy. Pokud jsou všichni kromě vás nazí, něco před ostatními skrýváte.

8) Sex

Pokud je sex ve snech uvolněný, lze očekávat šťastný vztah. Něžné milování může naznačovat potlačené city. Drsný sex může naznačovat zlepšení zdravotního nebo duševního stavu, zatímco zneužívání může ukazovat na sexuální nejistotu. Nevěra varuje před excesy a může odhalit skryté touhy. Sex s jinými varuje před promarněnými příležitostmi.

9) Zuby

Chybějící zuby znamenají ztrátu zdraví a nemocné zuby jsou důvodem k obavám. Pokud sníte o čistých zubech, znamená to, že se vám splní životní plány. Pokud vás ve snu bolí zuby, můžete očekávat úspěch a štěstí v podnikání. Skřípající zuby představují neúspěch nebo nepříjemné zprávy. Vidíte-li ve snu vypadávat zub, znamená to, že znáte smrt. Vidíte-li ve snu zubaře, pomůže vám přítel.

10) Smrt

Sny o smrti varují před nebezpečím, ale mohou také poukazovat na transformaci a zásadní změny ve vašem životě. Vidíte-li ve snu Azraela se srpem, můžete vyřešit své problémy. Vidíte-li ve snu svou vlastní smrt, znamená to, že něco starého skončilo a něco nového začalo. Vidíte-li někoho umírat, může to být znamení, že bude žít dlouhý život.