140-150 cm

Jste skutečný myslitel. Chytrý a často promyšlený. Cenné myšlenky a nápady se rodí ve vaší hlavě. Máte rádi samotu, jako introvert od přírody. Rád jsi sám a přemýšlíš. Zajímáte se o lidi, kteří jsou erudovaní a usilují o rozvoj. A vy sami jste velmi hluboký člověk.

150-160 cm

Jste jedinečná osoba, bystrá a filozofická. S největší pravděpodobností nemáte kolem sebe lidi, kteří by byli jako vy. Vyvinuli jste intuici a někdy lidem připadáte trochu divní. Je pro ně těžké vám porozumět. Ceníte si osobního prostoru. Ale často jste nepochopeni, co vás bolí. Jste emotivní a smyslní.

160-170 cm

Jste velmi zodpovědní, vždy říkáte pravdu a opovrhujete lžemi v jakékoli podobě. Lidé vám důvěřují, protože vědí, že nezklamete. Vždy přijdete na pomoc při prvním volání. A také máte zářivý vzhled, vtipný a chytíte vše za běhu. Je zajímavé s vámi komunikovat, protože vždy máte něco zajímavého, co chcete říct.

170-180 cm

Jste sebevědomý, nezávislý, soběstačný a vždy vedoucí ve vztazích. Raději děláte všechno sami a nespoléháte se na ostatní. Jste silná žena, která se nebojí obtíží a osamělosti. Víte, jak milovat a chránit své blízké. Jste cílevědomí, jdete ke svému cíli a vždy ho dosáhnete. Je velmi upřímná a to samé očekáváte od lidí. Pravda je především pro vás.

180 cm a více

Jste teplý a jasný. Není jich mnoho jako ty. Je společenská a přátelská, hosté rádi navštěvují, staráte se o všechny. Laskavý a citlivý. Lidé jsou vedle vás příjemní a klidní. A vy se snažíte o sebezdokonalování. Líbí se vám být jiný, být lepší, být jedinečnější. A ty potřebuješ lásku jako vzduch. Schopen milovat, i když nejste milovaní.

Zdroj.esoteric