Koho se superúplněk týká nejvíce?

Superúplněk se vyskytuje na 9 stupních Vodnáře, v prvním dekanu Vodnáře, a postihuje především osoby narozené v prvních deseti dnech Vodnáře, Lva, Býka a Štíra. Mezi planetární vlivy úplňku patří síla Urana, vládce znamení Vodnáře. Uran symbolizuje dynamické myšlení, originalitu a touhu po osobní svobodě.

Retrográdní Venuše ve Lvu evokuje staré lásky, ztracená přátelství, nedokončené vztahy a nesplacené dluhy. Možná se rozhodnete uzavřít sňatek nebo založit rodinu, ale náhlé odloučení vás může osvobodit od pocitů svázanosti. Blíží se čas volby mezi láskou a chtíčem, zejména pro Lvy a Střelce. Velké sny Ryb o partnerství se mohou náhle stát skutečností.

Panny by měly dbát na své zdraví a vyhnout se zbytečným hádkám a bojům s blízkými před a po úplňku. Úplněk vás vybízí k logickému řešení případných konfliktů. Kozoroh může do svého života vrátit osudovou lásku, zatímco Býk se může připravit na nečekané změny. Pro Blížence je božskou inspirací pro kariérní postup. Na ty, jejichž osobní horoskopy kladou důraz na Vodnáře a Lva, nebo na ty, kteří se narodili v úplňku, může úplněk obzvlášť působit.