Štír – Květ vášně a transformace

Pro Štíry přinese listopad silné proměny a hluboké emoce. Vaše intuice bude silná, pomůže vám zbavit se minulých zátěží a otevřít se novým začátkům.

Štír miluje život…

Štíři se budou příští měsíc cítit hluboce zamilovaní. Vaše vášnivá povaha bude přitahovat zajímavé lidi a naskytnou se vám příležitosti k citovému sblížení s partnerem. Ti, kteří jsou ve vztahu, zažijí ještě větší intimitu a porozumění. Otevřete své srdce a nechte se obejmout láskou.

Obchodní úspěch Štír…

Pokud jde o práci, Štíry čekají velké změny a transformace. Vaše analytické schopnosti a nadšení pro práci budou oceněny a šéf uzná vaši hodnotu.

Beran – Energie a odhodlání v listopadu

Berani, připrav se na měsíc plný energie a odhodlání. Vaše odvaha bude klíčem k dosažení vašich cílů a podpora planet vás bude tlačit vpřed k úspěchu.

Milostný život Berana…

Berani, příští měsíc rozkvete láska. Vaše vášeň a síla si získají srdce mnoha lidí a začnou nové lásky. Pokud jste ve vztahu, vášnivé chvíle a romantika obnoví váš vztah. Pozornost a péče, kterou budete svému partnerovi projevovat, posílí vaše pouto.

Obchodní úspěch Berana…

V nadcházejícím měsíci bude obchod vaším hřištěm. Vaše iniciativa a energie přiláká nové obchodní příležitosti a vaše odhodlání vás dovede k úspěchu. Díky iniciativě a riskování budete moci postoupit v kariéře. Díky své vytrvalosti a nadšení pro práci vyniknete mezi kolegy a získáte mnohá ocenění. Lvu, Štíru a Beranu prospívají planety, které přinášejí štěstí, úspěch a lásku. Je čas jednat a chopit se příležitostí. Využijte tento příznivý čas k uskutečnění svých snů a dosažení cílů.