Jak zacházet s  ženským orgánem

Použitím antibiotik k léčbě ženských orgánů  můžete problém zhoršit provokací šíření plísňové infekce. Chemické látky mohou způsobit jak alergické reakce, tak nadměrnou suchost.

Současně existují přírodní prostředky pro normalizaci mikroflóry ženských pohlavních orgánů a eliminaci nežádoucích projevů onemocnění.

Důležité:

před zahájením jakékoli léčby byste měli nejprve podstoupit testy a zjistit, který patogen chorobu vyvolal (bakteriální nebo plísňový).

Ocet .

Smíchejte 2 lžíce. l. ocet 9% s 1 litrem převařené vody. Opláchněte vnější genitálie tímto řešením, můžete také sprchovat.

Postup opakujte denně, dokud nepříjemné příznaky nezmizí.

Odvar z heřmánku .

2 lžíce. l. suché květy heřmánku nalijte 1 litr vody, přiveďte k varu a nechte vařit 5-10 minut.

Provádějte oplachování a sprchování s přihlédnutím k závažnosti onemocnění. Po normalizaci mikroflóry je lepší nepoužívat heřmánek.

Citronová šťáva .

Pro sprchování 1 polévkové lžíce. l. Rozpusťte citronovou šťávu v 1 litru teplé převařené vody.

Abyste zabránili výskytu infekcí, konzumujte dostatečné množství fermentovaných mléčných výrobků, používejte prádlo vyrobené z přírodních tkanin, pro intimní hygienu používejte jemné výrobky obsahující kyselinu mléčnou.

Důležité také: Vyzvěte partnera, aby se před pohlavním stykem vypláchl, aby se minimalizoval vstup cizích bakterií do pochvy

Zdroj.Fithacker

1
2