Štíři , začátek roku bude v neustálém pohybu, rychlosti, cestování do zahraničí, stěhování a cestování po zemi.

Pokud byly ve vašem životě nedokončené okamžiky, pak vám rok 2024 pomůže je dokončit. Přestupný rok ve vašem případě zvýrazní vaše problémy, cíle a vyvede vás jako vítěze. Všechny vaše sny jsou možné, jen nezůstávejte stát a nezastavujte se na dlouho.

Střelec , pro vás rok 2024 začne hájením osobních hranic a zájmů, jako byste byli na rozcestí. Uvolněte se a přemýšlejte o všem, co se děje, pak budete schopni najít správnou cestu.

Pro polovinu roku je typická komunikace s velkým množstvím lidí, noví známí na sebe nenechají dlouho čekat. Konec roku bude docela finanční, vaše zisky a sláva porostou. Nakonec ukažte oheň, aby byl všude vidět, ukažte všem, čeho jste schopni.

Kozorozi , začátek roku bude emocionální a proaktivní. Mohou nastat problémy, ztráty, slzy, ale vše je dočasné.

Tento stav může trvat až do poloviny roku, považujte to za „černý pruh“. Ale změna od špatného k dobrému také nastane náhle a vy najdete správnou cestu. Nenechte ostatní zatemnit váš úsudek a nepouštějte cizí lidi příliš rychle dovnitř a neberte si věci k srdci.

Vodnáři , začátek roku se může zdát jako závod o štěstí, nebuďte tak sobci, myslete na ostatní, někdo vám zjevně chybí.

Polovina roku bude emocionálně velmi vyčerpávající, ale tvář vzhůru. Stále si budete muset vystačit sami, ale konec roku vše vyjasní. Věnujte pozornost vzdušným znakům ve vašem prostředí.

Ryby , začátek roku bude proměnlivý, ale velmi útulný a teplý. Všude kolem vás bude láska a síla.

Začátek roku je pro vás skvělý čas! Polovina roku vám pomůže najít nové kvality v sobě, ve vaší práci a ve vašich zálibách. Ale pozor, může vás přepadnout nemoc. Konec roku vás donutí otevřít nové obzory a jít dál. Pozor, na cestě může dojít k sesuvům půdy.