Rak

Astrologové nazývají tyto zástupce zvěrokruhu nejsrozumitelnějšími, nejlaskavějšími a nejcitlivějšími představiteli moderní společnosti. Je to dáno tím, že v jakékoli, i nejtěžší situaci, Raci myslí především na lidi kolem sebe a teprve potom na sebe.

Když člověk, dokonce i cizinec, potřebuje pomoc, zástupci tohoto znamení zvěrokruhu jistě nabídnou pomoc. Navíc to udělají za každé situace, i když nemají volný čas a čekají je důležité

závazky a plány. Ve skutečnosti neexistuje žádný takový důvod, proč by Rak mohl odmítnout pomoc člověku v nouzi.

Panna

Existuje mnoho důkazů o veselosti a optimismu těchto zástupců souhvězdí zvěrokruhu. Opravdu, kdykoli se podíváte směrem k Panně, určitě uvidíte na jejich tváři zářivý úsměv. Podle Panny neexistuje v životě takový problém nebo úkol, který by se nedal vyřešit, zvláště pokud existují přátelé nebo kolegové jako oni!

Svou optimistickou náladou jsou Panny schopny vyřešit jakoukoli, i tu nejtěžší situaci. Navíc mají smysl pro okamžik, který jim umožňuje objevit se právě tehdy, když jsou nejvíce potřeba. A s Pannou byste měli komunikovat pouze upřímně, protože s ní se prostě vypaří všechny starosti, vnitřní i vnější. A na jejich místo přichází pocit, že vše bude v pořádku.