Nedostatek intimity a blízkosti

Být blízký a intimní s partnerem je klíčem ke každému kvalitnímu vztahu. Sex je vrcholem toho. Některé ženy vědí, jak své partnery potrestat nebo je vydírat odepíráním intimních chvil. Je to všechno, jen ne dobré a chytré. Manipulace jakéhokoli druhu, zvláště tato, nemůže skončit dobře.

Jsou ženy, které intimitu svému partnerovi nevědomě odpírají, zvláště v dlouhých vztazích. Nenucené objetí, polibek, milé slovo by se mělo odehrávat každý den. Tím někomu ukážete, že ho upřímně milujete takového, jaký je, a to zase vede k lepšímu sexuálnímu životu.

Stále opomíjený vzhled ženy

To, že jste ve vztahu dlouho, neznamená, že musíte svůj vzhled zcela zanedbávat. Je normální, že se nebudete každý den ráno nalíčit jen proto, abyste to pro partnera zatraktivnili, protože vás miluje i bez vrstvy barvy na obličeji. Někdy je ale potřeba vynaložit trochu více úsilí a znovu rozdmýchat vášeň, která byla na začátku vztahu.

Nedovolte si také neustále chodit po domě například se špinavými a rozcuchanými vlasy, v roztrhaných teplákách, s chlupatýma nohama a s přibývajícími kilogramy. Když to dovolíte, budete nejen hůř vypadat, ale také se budete hůř cítit, klesne vám sebevědomí a pak se to projeví na vašem sexuálním životě.

Takových dokonalých okamžiků je samozřejmě málo, takže na ně nečekejte, protože s partnerem budete žít téměř v celibátu. Nečekejte, až přijde ta správná nálada na sex, ale snažte se – pokud takovou náladu nemáte, změňte ji.

Dotýkejte se, masírujte, zapalte svíčku, pusťte si světlo, smyslnou hudbu, nalijte si víno, dívejte se jeden druhému do očí… Řiďte si svůj čas a události tak, jak chcete. Nečekejte, že se něco stane náhodou, včetně sexu!

Pokračování na další straně