Záhadu pomohla vyřešit kamera

Syn zesnulé ženy nainstaloval na hrob kameru, aby zjistil, co se děje na místě posledního odpočinku jeho milované maminky. Video obletělo svět.

Poté, 18. Dubna brzy ráno, se Murphy a jeho nejstarší sestra rozhodli navštívit hřbitov krátce před šestou hodinou ranní ve snaze zachytit inkriminované záběry.

Muž natočil video na kameru a zveřejnil ho na sociálních sítích. Je na něm jasně vidět, jak auto jedoucí po silnici zastavuje před hrobem. Pak se z něj vynoří muž…

Zdánlivě starý, šedovlasý a vousatý muž pomalu kráčel k hrobu a opatrně se rozhlížel. To, co se stalo potom, šokovalo celý svět.

Muž se otočil k hrobu, a začal vykonávat potřebu. Když dokončil svou práci a vrátil se k autu. 33 Třiatřicetiletý muž na videu také poznamenává, že viníkem by mohl být jeden z bývalých partnerů jeho matky. Nevěděl, jak hrob našel ani proč to udělal.

Murphy a jeho sestra okamžitě šli na policii a ukázali jim záběry. Ten den bylo policejním oddělením Orangetown vzneseno obvinění z veřejného pomočování proti 68letému muži z Bergenfieldu v New Jersey.

Zpráva o Murphyho videu, která byla zveřejněna na Facebooku, se stala virální.A ačkoli Murphy dokázal identifikovat podezřelého, stále ještě nepřišel na to, proč by někdo něco takového dělal.

1
2