Karta osudu číslo tři:

Pokud jste si vybrali tuto kartu, máme pro vás bohužel špatnou zprávu. Odkazují na to, že pochopíte, že splnění tohoto přání může někomu vnést do života smutek a není pochyb o tom, že tomu tak bude. je nám to líto. Zkrátka není pochyb o tom, že realizaci tohoto přání si přejete více než cokoli jiného. Co ale musíme říci je, že až se toto přání splní, uvědomíte si, že jste ublížili někomu, na kom vám záleží. A to samozřejmě nechcete a nejste člověk, který své štěstí staví na slzách jiných lidí. Ale každopádně si musíte pamatovat, že to není na vás.

Karta osudu číslo čtyři:

Gratulujeme, pokud jste si vybrali tuto kartu, vězte, že není pochyb o tom, že budete moci říci, že váš život je na cestě. Cokoli jste chtěli, vězte, že je jisté, že to dostanete, a to je ze všeho nejdůležitější.

Toto přání se splní mnohem rychleji, než si dokážete představit. A je jasné, že budete šťastní a že ve vašem životě budou následovat krásné věci. Jste skutečný hrdina s velkým srdcem. Víš, jak milovat. Všem jsi udělal dobře a teď nadešel čas, abys byl za své dobré skutky odměněn.