Budete během tranzitu Marsu ve znamení Štíra obzvláště toužit po nezávislosti a mobilitě. Vaší největší touhou v tomto období bude svobodně se projevovat a dosahovat svých cílů. Mars vám dává sílu jednat a být rozhodní.

**Tipy pro Berana:**
1. Splňte si své ambice: Toto období je ideální k tomu, abyste se soustředili na své ambice a vášnivě pracovali na dosažení svých cílů.
2. Dělejte si plány: Stanovte si jasné cíle a přemýšlejte o krocích, které musíte udělat, abyste jich dosáhli. Buďte trpěliví a vytrvalí.
3. Buďte taktičtí: Mars in Scorpio vás vybízí k taktickému přístupu. Zamyslete se nad svými činy a volbami.
4. Udržujte rovnováhu: Vášeň a energie mohou vést k napětí. Udržujte rovnováhu mezi osobními a profesními cíli.

Mars ve Štíru pro Ryby (19. února – 20. března)

Když se Mars přesune do znamení Štíra, vaše intuice se dostane do popředí, navážete hlubší spojení se svou duchovní stránkou a realizace vašich snů bude vaším největším přáním. Mars vám dodá energii, abyste se věnovali svým vášním a naplnili svůj osud.

Tipy pro Ryby
1. Poslouchejte svou intuici: Vaše intuice bude v tomto období silná. Důvěřujte svým vnitřním průvodcům.
2. Práce na kreativních projektech: Využijte svou kreativitu k vyjádření svých pocitů a nápadů. To vám pomůže dosáhnout vašich cílů.
3. Postarejte se o sebe: Mars ve Štíru může přinést emoční stres. Postarejte se o svou emocionální pohodu a meditaci.
4. Splňte si své sny: Toto je čas věnovat se plnění svých snů. Stanovte si cíle a pracujte krok za krokem na jejich dosažení.

A konečně, tranzit Marsu ve Štíru přináší vášeň a odhodlání do znamení Lva, Berana a Ryb. Je to čas, kdy můžete čekat na štěstí a splnit si svá největší přání. Je čas jít za svými vášněmi a odvážně čelit svým cílům.