~ Anděl číslo 555

Anděl číslo 555 hovoří o významných a nezbytných změnách, které se odehrávají ve vašem životě a které jsou božsky inspirovány a vedeny. Tyto změny přinesou dlouho očekávané okolnosti a výsledky a budou plně v souladu s vaším skutečným posláním cíle božského života a duše.

Anděl číslo 555 je poselstvím od vašich andělů, že je čas opustit „staré“, které vám již neslouží. Věřte, že to staré nahradí něco „lepšího“. Zbavte se starých pochybností, strachů a vnímaných překážek, a pokud cítíte nějaké obavy nebo zmatek, požádejte své anděly o podporu a vedení. Vězte, že vaši andělé jsou vždy s vámi.

Udržujte si pozitivní přístup a otevřenou mysl. Pamatujte, že vše se děje z nějakého důvodu a nic není náhodné. I když důvod změn v tuto chvíli nemusí být jasný, věřte, že vše bude tak, jak má být. Tyto změny přišly, abyste se mohli osvobodit od starých omezení a mohli se svobodně věnovat svému účelu jako duchovní bytosti.

Anděl číslo 555 naznačuje, že v mnoha oblastech vašeho života probíhají velké životní změny. Ujistěte se, že tyto změny jsou pro váš okamžitý a dlouhodobý prospěch. Andělé vás žádají, abyste šli s proudem…“

~ Anděl číslo 333

Anděl číslo 333 říká, že Nanebevzatí mistři jsou blízko vás. Odpovídají na vaše modlitby a chtějí vám pomoci ve vašem úsilí a ve službě vašemu životnímu účelu a duši.

Anděl číslo 333 vás vybízí, abyste byli kreativní, společenští a komunikativní a používali své přirozené schopnosti a talenty k posílení, posílení a osvícení druhých, protože jejich světelná kapacita a životní poslání prospívají všem.

Udržujte si pozitivní přístup k sobě, druhým a světu obecně, abyste projevili mír, lásku a harmonii. Věřte v lidstvo jako celek a v budoucnost našeho světa. Žijte své pravdy a vyjadřujte se s jasností, účelností a láskou a buďte pozitivním světlem pro ostatní.

Využijte své přirozené komunikační schopnosti k tomu, abyste pomáhali druhým a sloužili jim pozitivním a inspirujícím způsobem.

Pokračování na další straně