Štír

Štíři se nejvíce podobají bobrům, jsou si vědomi toho, co mají a jsou vždy připraveni využít všechny své zdroje. Skvělí pracovníci, neustále hledající nové projekty a stanovování nových cílů. I když je Štír disciplinovaný a výjimečný pracovník, je nedůvěřivý a pomstychtivý.

Střelec

Duchovní zvíře Střelce je vydra, která symbolizuje jeho nejsilnější vlastnosti – nadšení a smysl pro dobrou zábavu. Rádi jsou obklopeni svými sousedy a život vnímají jako hru. Přestože je Střelec velmi zaujatý, snadno se nechá odvést od důležitých věcí.

Kozoroh

Duchovní zvíře Kozoroha je kůň. Oba jsou spolehlivé, stabilní a konzistentní. Tradiční a s velkou sebekontrolou. Kozy, stejně jako koně, jsou stabilní a pevné, často jsou oporou pro své sousedy.

Vodnář

Vodnář miluje párty jako delfín. Je velmi chytrý a má dobrodružného ducha a jeho život je jedna velká hra plná různých událostí a zábavy.

Ryba

Ryby jsou velmi podobné mořským koníkům. Jsou citliví a laskaví a v lásce, jakmile najdou svou spřízněnou duši, zůstane to tak po zbytek jejich života. Ryby jsou intuitivní a emocionálně vnímavé. Rádi jsou v blízkosti rodiny a přátel a pokud je to možné, vyhýbají se nebezpečí.