STŘELEC

Vždy jste věděli, čeho chcete ve svém životě dosáhnout a nevybírali jste si cesty ani prostředky na cestě k osobnímu úspěchu. Byli jste pro sebe to nejdůležitější a bylo vám jedno, jestli při tom někomu ublížíte. Váš úspěch je pro vás dobrá věc, ale mnoho lidí bylo zraněno ve vaší snaze něčeho dosáhnout.

Karma brzy sehraje svou roli a potrestá vás stejným způsobem. Brzy pocítíte, jaké to je, když vám někdo ublíží tím nejhorším možným způsobem. Jednání osoby, která je vám velmi blízká, bude pro vás katastrofální. Pocítíte směs těch nejhorších pocitů, které jste dosud nepoznali.

Bude to pro vás přiměřený trest. Pocítíte na své kůži následky špatných činů, činů, jako jste to udělali vy. Pak si možná uvědomíte, že se vše vrací a že musíte mít více respektu k lidem kolem sebe.

VODNÁŘ

Udělali jste v životě chyby, které vás budou stát draho. Všechno kolem vás se točí kolem peněz. Peníze jsou důležité, ale jsou věci, které si za peníze nekoupíte, a to je láska a respekt. Je to karma, která vás zasáhne zpět tam, kde vás to bude bolet nejvíce, což je láska.

Čeká vás mnoho problémů, problémů týkajících se vašeho milostného vztahu. Zda budete schopni udržet váš vztah, je velká otázka. To, co začalo jako maličkost, se brzy může stát velkým problémem.

Čas ukáže, jak se s tím vypořádáte. Ocitnete se před zásadním životním zlomem a nebude pro vás snadné najít tu správnou cestu.