VODNÁŘ

V minulosti jste někomu zlomili srdce. To je jisté, ale právě proto budeš v následujících dnech trpět. To je to, co ti musíme říct. Karma přichází do vašeho života, aby vám otevřela oči a dala vám poznat, jak nezodpovědně jste se chovali k někomu, kdo vás miluje a váží si vás víc než čehokoli jiného. Ten člověk si o vás nikdy nemyslel nic špatného.

Tu osobu nikdy nenapadlo vám ublížit. Je však příliš pozdě na to, abyste se pokusili napravit chybu. Nemůžete vrátit čas. Byl tu někdo, kdo by pro vás udělal cokoli, ale vy jste mu ublížili a ztratili jeho důvěru. Ještě nenastal den, kdy si uvědomíte velikost své chyby. Nemůžete chybu napravit ani vrátit čas, ale můžete se z ní poučit a ujistit se, že už ji neuděláte.

PANNA

Jste znamením, které se nemá čeho bát. Protože karma vám přináší mnoho krásných situací a okamžiků. Jste znamení, které se vždy snaží najít někoho, kdo by každého miloval a podporoval. Máte úžasného ducha a vždy jste se snažili dělat lidem radost. Nadcházející měsíce pro vás budou velmi dobré.

Karma vás odmění tím nejlepším způsobem a nejlepšími dary života a dokáže vám, že se to vždy vyplatí, že být dobrým člověkem se vždy vyplatí. To jste vy a odměna vás teprve čeká!