Červenec

Jste zodpovědný, tolerantní, loajální, tichý člověk. Vaší nevýhodou je, že jste stažen, někdy mystický a náchylný k monotónnosti. Vaším úkolem je dosáhnout více a více, abyste měli co největší úspěch. Rychle se rozčílíte. Když najdete svého partnera, dáte najevo své emoce. Těžko se spřátelíte, pustíte k sobě jen úzký okruh, ale ani to není problém.

SRPEN

Jste emotivní, přátelský, kreativní. Vaše méně dobré vlastnosti jsou žárlivost, egoismus a rádi víte všechno lépe než ostatní. Obvykle si stanovujete dlouhodobé cíle a dosahujete jich. Rád soutěžíš. Toužíte po lásce, ale jen těžko projevujete své city. Svého partnera velmi milujete a děláte pro něj všechno.

září

Jste emocionální, uklidňující člověk, dobrá společnost. Můžete však kritizovat a také rádi dominujete. Jste velmi nespokojený typ, jakkoli něčeho dosáhnete, nikdy vám to nestačí. Víš co chceš a děláš pro to všechno, tvůj život je velký boj. Pokud jde o vztahy, chcete si podmanit co nejvíce lidí, ale nenajdete shodu snadno.

ŘÍJEN

Jste citlivý a empatický. Těžko se vám však rozhoduje, nejste vždy energičtí a máte sklony k žárlivosti. Vaše schopnosti jsou k tomu, abyste dosáhli svých cílů, ale nevěříte si. Musíte být sebevědomější a naučit se být asertivnější. Ve vztazích můžete být zklamáni, protože každého vidíte krásnějšího, než ve skutečnosti je.

LISTOPAD

Jste živý, idealistický, otevřený člověk. Výkyvy, hněv a tvrdohlavost však obklopují i ​​váš každodenní život. Ve své práci dosáhnete toho, co chcete. To, co máte ve vztahu, vás rychle omrzí, a proto je obtížné najít pro vás toho pravého partnera.

PROSINEC

Jste sečtělý, sebevědomý člověk, který miluje humor. Ale vždy chcete dominovat. Rád děláš věci sám, ale rád pomáháš jiným, když mají problémy. Na vašem pracovišti mohou nastat spory. Rádi máte své vztahy pod kontrolou.