Váhy – Stěhování, koupě nemovitosti, ale i plnění dávných přání při cestování jde. Do konce roku si určitě promyslete, co chcete ve svém domově změnit a zda jste připraveni se stěhovat.

Štír – Nastávající období souvisí s obnovou ducha a obrazu světa. Nadcházející série zatmění vám může přinést úplné očištění od starých psychologických postojů, které vám brání přizpůsobit se změněným podmínkám života. Snažte se vyhnout jakémukoli konfliktu.

Střelec – Připravte se, že se splní mnoho přání. Mnohé z toho, co jste před svými blízkými nebo jinými lidmi skryli, se najednou může stát veřejně známým. Využijte čas do konce roku ke změně svého života a návyků k lepšímu . Nastává příznivé období pro kontakt se sebou samým, výlety na místa, která máte rádi, cvičení jógy a různé energetické praktiky.

Kozoroh – Připravte se na změny v lásce, možná vám bude nabídnut i společný život nebo sňatek. Osobní život může náhle zářit zcela novými barvami: je čas se navzájem poznávat, chodit na romantické rande, dávat a dostávat sladké dárky, plánovat společnou budoucnost. Pokud jste ve vztahu delší dobu, může se vaše drahá polovička rozhodnout k vážnému kroku.

Vodnář – Toužili jste po dobrodružství, a tak vás čekají změny na poli nových zážitků. Budete chtít cestovat na nová místa, poznat jiné kultury, lidi a spojit se s přírodou. Čím více budete v přírodě, tím budete šťastnější .

Ryby – Nyní je čas na studium, zvažte zlepšení svých znalostí cizího jazyka, absolvování kurzu profesního rozvoje nebo lekce tance. Toto je dobré období, abyste se naučili cokoli, co vám dělá radost. Je to období objevování něčeho nového a užitečného z praktického hlediska.