Rak:

Představitelé znamení Raka jsou velmi emocionální a tvořiví. Pokud přemýšlíte, jaká barva vlasů se k vám nejvíce hodí, nejlépe je upřednostnit světlejší odstíny a budete vypadat perfektně. Vyhněte se nepřirozeným barvám, které na vás vypadají nevhodně, protože barva vlasů má zvýraznit vaši krásnou a jemnou tvář.

Lev

Lvi jsou vždy v centru pozornosti. To je důvod, proč jim astrologové radí, aby věnovali pozornost hlavně tmavším měděným odstínům. Dokonalým řešením také může být pšeničná blond, která bude na nich vypadat úžasně.

Panna

Panny jsou vždy klidné a proto jim nejvíce vyhovují chladnější tony. Například popelavá hnědá nebo platinová zdůrazní jejich přirozenou ženskost a inteligenci.

Váhy

U vah se doporučuje nedělat žádné drastické změny, stačí když si zvýrazníte váš přirozený odstín vlasů. I malá transformace může způsobit narušení vnitřní harmonie.

Štír

Vášniví a nepředvídatelní představitelé znamení Štíra musí zdůraznit svou podstatu a tím se myslí hlavně světlé a bohaté barvy teplých odstínů. Pasují jim barvy jako – zlato-hnědá, tmavý kaštan, měděná, červená. Zvýrazní jejich rysy a dodají jim ještě větší sebevědomí.

Střelec

Zástupci tohoto znamení jsou velmi energičtí a milují lákavé dobrodružství. Ideální způsob sebevyjádření pro střelce je barva vlasů v jakémkoliv odstínu červené. Mimochodem, jedině ke střelci se hodí každý odstín této nebezpečné barvy.

Kozoroh

Žena tohoto znamení je velmi zodpovědná a disciplinovaná. Ví, jak spravovat svůj čas a svůj život. Nejvhodnější barvou je černá s modrým podtónem, stejně jako všechny odstíny studené blond barvy.

Vodnář

Stříbrná je barva, která se nejčastěji spojuje s tímto znamením. Šedá barva proto zdůrazňuje vaši jedinečnost a nezávislost. Ale dávejte si pozor na klasický kaštan či ořech a čokoládu. Tmavé barvy vám nesluší.

Ryby

Ryby jsou soucitné, jemné a moudré. Těmto jemnějším povahám sluší jemné andělské odstíny od světle hnědé až po světle pastelově růžovou.

Měli byste mít na paměti, že nejdříve se snažte poslouchat, co vám říká vaše mysl. Pečujte o své vlasy, změňte je, pokud vaše srdce potom touží! A nezapomeňte tyto skvělé rady sdílet s přáteli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here