2. Lev (23. července – 22. srpna)

 Lvi, připravte se k řevu! Tento týden Slunce, vaše vládnoucí planeta, svírá s Marsem příznivý úhel, což vám dává výjimečnou energii a odhodlání čelit výzvám, které mohou vést k významným finančním ziskům. Ať už jde o odvážnou sázku nebo kreativní projekt, je čas převzít iniciativu. Vaše charismatická přítomnost bude magnetická a přitahuje správné příležitosti ve správný čas. 

Tip týdne: zachovejte si pozitivní přístup a vše do sebe zapadne.

3. Vodnář (20. ledna – 18. února) 

Vodnáři, vaše inovativní vize a touha objevovat nové obzory budou tento týden obzvláště oblíbené. S Uranem, planetou překvapení a novinek, v harmonickém ohledu, se můžete ocitnout tváří v tvář nečekaným finančním návrhům nebo objevit nové způsoby, jak zvýšit svůj příjem. Toto je čas prozkoumat alternativní investice nebo zahájit podnikatelský projekt.

 Tip týdne: Zůstaňte otevření novým nápadům a nebojte se vydat po méně frekventovaných silnicích.

Tento týden slibuje, že bude plný příležitostí a úspěchů pro Býky, Lva a Vodnáře. Pamatujte, že i když hvězdy mohou nabídnout příznivá znamení, skutečná změna vždy přichází zevnitř a z akcí, které se rozhodneme podniknout. Využijte toto šťastné období na maximum, abyste postoupili ke svým finančním a osobním cílům. Hodně štěstí všem znamením!