Váhy 

Dnes, nečekaně pro sebe, pochopíte, proč se váš vztah s milovanou osobou pokazil: s největší pravděpodobností jste udělali chybu, kterou není příliš pozdě napravit – nenechte si ujít tuto šanci. 

Štír 

Někdo z vašich přátel vás může požádat o pomoc, která bude spočívat v potřebě pozorně naslouchat a poskytovat praktické rady – udělejte to, o co vás požádají, není to vůbec těžké. 

Střelec 

Trocha sebekritiky neuškodí ani sebevědomému člověku, jako jste vy, ale neměli byste v tomto procesu zajít příliš daleko: stačí přiznat chybu a vyvodit z ní důsledky. 

Kozoroh 

K vaší praktické a – promiňte! – pro pragmatické znamení může být těžké odtrhnout se od země k výšinám ducha, ale dnes je k tomu skvělá příležitost – na Štědrý večer zapomeňte na materiální monotónnost. 

Vodnář 

Dárek, který je logické dát k svátku, vám pomůže uzavřít mír s milovanou osobou – možná skromný, ale rozhodně vybraný speciálně pro něj, s ohledem na jeho záliby, koníčky a preference. 

Ryba 

S podrážděností ze strany blízkých by se dnes mělo zacházet s porozuměním, protože to není diktováno jejich vnitřním stavem, ale vlivem Měsíce, a proto brzy pomine.