BERAN:

Za dobu, co jste ve svém současném zaměstnání, máte pocit, že je to to nejlepší, co vás v určitém okamžiku potkalo. Možná nyní, ale obecně nejste se svou současnou prací spokojeni, ale bojíte se změnit zaměstnání. Nikdo vám v tom nebrání. Jedinou otázkou je, jak moc jste ochotni pro sebe udělat a přesunout se na místo, kde budete se svou současnou prací spokojenější. V následujících letech se vám naskytnou nové příležitosti.

Hvězdy jsou ve vašem podnikatelském plánu dokonale vyrovnané a chystají se vám dát šanci začít nový, příjemnější život. Je na vás, abyste tuto příležitost rozpoznali a využili ji. Protože později už před vámi mnoho možností není. Pokud si myslíte, že si zasloužíte něco lepšího, odvážně se pusťte do hledání lepších věcí pro sebe i své okolí.

BLÍŽENCI

Touha, kterou jste dlouho odkládali, se konečně splní. Toto přání je něco, čeho jste opravdu dlouho chtěli dosáhnout. V nadcházejícím období budete mít možnost toto přání uskutečnit. Toto přání je samozřejmě většinou přání finanční. Nemohli jste si to dovolit, ale nyní se situace radikálně mění. To, co v příštích letech finančně získáte, nebude na splnění této touhy stačit. Až si budete moci dovolit víc, budete často přemýšlet o tom, jak ušetřit peníze, abyste si mohli splnit své sny. Hvězdy vám dávají příležitost dělat to, po čem jste vždycky toužili. Peníze jsou vždy k něčemu potřeba, ale ujasněte si, kolik si zasloužíte. Zamyslete se nad tím, zda si zasloužíte splnit si své sny, nebo zda si zasloužíte dál snít. Peníze jsou v životě velmi důležité, ale důležitější je spokojenost se životem, který člověk žije.