PANNA

Milé Panny, tento úplněk se vám děje v jiném domě nemovitostí a majetkových financí, takže v této sféře mohou nastat náhlé otřesy. Některé Panny, pokud mají soudní spor, mohou získat řešení, které se jim nebude líbit.

Určitě jsou vyzdvihovány změny, stěhování nebo některé události ve vašem rodinném životě nebo nemovitosti.

Buďte trpěliví a nereagujte emotivně, počkejte pár dní, abyste si vše dobře promysleli a pak uvidíte, jak a co dělat a jaké rozhodnutí učinit.

VÁHY

Milé Váhy, tento úplněk se vám děje a samozřejmě to pro vás není jednoduché, zvláště když na sobě potřebujete zapracovat a uvést váš citový či partnerský vztah do rovnováhy.

Mnoho Vah má nyní šanci zkrášlit a zlepšit vztah v lásce s partnerem. Bohužel některé Váhy mohou zůstat bez partnera, protože si uvědomily, že na druhé straně nejsou žádné emoce nebo žádné emoce samy o sobě nejsou.

Emocionální a psychologické vzorce se jistě mění.

ŠTÍR

Milí Štíři, u vás se tento úplněk odehrává ve dvanáctém poli, které přímo ovlivňuje vaši psychiku, sny, duši a některé skryté nebo tajné emoce.

Úplněk to všechno může rozhýbat. Někteří Štíři mohou náhle odcestovat do zahraničí nebo se z ciziny objeví člověk, který zahřeje vaše emoce.

Nedoporučuje se ustupovat a trpět, ale hýbat se, aby vaše duše mohla zažít proměnu.

STŘELEC

Milí Střelci, u vás se tento úplněk odehrává v jedenáctém poli, které je spojeno s přáteli, vizemi, socializací, zakládáním týmů, skupin, nadějemi, očekáváními a vyššími cíli.

Mnoho Střelců nyní může splnit svá očekávání a doufat v nějaký nový životní tým nebo skupinovou událost.

Někteří lidé mohou zahájit humanitární činnost. Dávejte pozor, abyste se nenechali unést energií úplňku, když zahajujete nějaké skupinové nebo týmové akce.

KOZOROH

Pro vás se tento úplněk odráží ve vaší kariéře, jednoho rodiče.

Někteří Kozorozi mohou reagovat emotivně, pokud jde o rodiče nebo osobu v obchodní sféře, zatímco někteří mohou mít nejistou kariéru.

Stále mohou nastat změny, které vám nevyhovují. Někteří Kozorozi mohou mít vážné konflikty a diskuse, pokud jde o obchod se šéfy nebo nadřízenými, takže nedělejte žádná rozhodnutí, buďte pár dní trpěliví.

VODNÁŘ

Milí Vodnáři, ve svém devátém poli máte tento úplněk související s dlouhými cestami, filozofií, vyšším učením, náboženstvím a mnoha dalšími životními cestami.

Když se Venuše a Mars přesunuly do vašeho druhého pole, můžete se soustředit na peníze a výdělky, nebo pokud očekáváte peníze, můžete je získat.

O některých velkých plánech a projektech jsou možná jednání na delší dobu. Vše záleží na vašem osobním horoskopu. Buďte odměření a nelitujte toho, protože můžete dosáhnout všeho. Vyhněte se emočnímu napětí.

RYBY

Milé Ryby, máte tento úplněk v osmém domě, takže můžete mít nějaké emocionální obavy nebo nějaké nevyřešené finanční problémy s partnerem.

Jak jste citliví a intuitivní, už cítíte, co a jak můžete udělat nebo vyřešit. Některé Ryby se mohou dostat do úvěru nebo si půjčit na delší dobu.

Všechno se pro vás mění a vy obracíte novou stránku ve svém životě a jdete na novou cestu.

Zdroj:stil.rs