Střelec

Střelci jsou vždy připraveni na nová dobrodružství a zážitky.

„Jsou to rozhodně ti, kdo drží studnici moudrosti a přicházejí s důmyslnými řešeními,“ říká Jill Loftis, astroložka a zakladatelka Nuit Astrology.

Známí jako filozofové zvěrokruhu, není žádným překvapením, že tato ohnivá znamení mají neukojitelnou žízeň po objevování nových věcí a využívání své inteligence k dobru.

Vodnář

Díky svému jedinečnému způsobu myšlení je Vodnář nejpodivnějším znamením zvěrokruhu. Vzhledem k jejich neobvyklým sklonům si jejich chytré povahy možná hned nevšimnete, ale obvykle jsou minimálně o krok napřed před davem. Toto vzdušné znamení má rychlé mentální schopnosti a dokáže přelstít ostatní během mrknutí oka.

„Ačkoliv se to některým lidem může zdát šílené, jejich bystrá mysl je kritická a odhodlaná najít řešení,“ říká Markart.

Blíženci

Blíženci se pohybují rychle a vždy se snadno učí nové věci, takže není překvapením, že jsou nejchytřejším znamením zvěrokruhu. Toto vzdušné znamení neustále čerpá informace z různých zdrojů a vždy má připravenou velkou mentální tašku triků.

„Ať už si pamatujete scénu ve filmu, vymýšlíte vtipnou větu nebo si pamatujete, jak něco opravit, mentální obratnost a schopnost Blíženců vidět různé výsledky najednou jim dává náskok před ostatními.