VÁHY (23. 9. – 22. 10.):

Váhy prožijí dynamické období lásky a kreativity. Hvězdy přinášejí příležitosti pro romantická dobrodružství a vyjádření tvůrčího potenciálu. Váhy by se měly oddávat svým vášním a zkoumat různé aspekty života, které je naplňují.

ŠTÍR (23. října – 21. listopadu):

Štíři zažijí proměnu v oblasti osobních vztahů a partnerství během prosince 2023 a ledna 2024. Hvězdy poskytují příležitosti k hlubšímu spojení a porozumění v milostných a obchodních vztazích. Toto je čas, kdy Štíři vybudují stabilní základy pro budoucnost.

STŘELEC (22. listopadu – 21. prosince):

Střelci budou v tomto období vedeni duchem dobrodružství. Hvězdy podporují Střelce při objevování nových obzorů, ať už jde o cestování, učení nebo rozšiřování obchodních perspektiv. Toto je čas, kdy Střelec nasměruje svou energii k cílům, které je inspirují.

KOZOROH (22. prosince – 19. ledna):

Kozorohové zažijí kariérní úspěch během prosince 2023 a ledna 2024. Hvězdy podporují Kozorohy při dosahování obchodních cílů a vytváření dlouhodobých plánů. To je doba, kdy Kozorozi projeví svou obětavost a dosáhnou výsledků, které je postaví na vysokou profesionální pozici.

VODNÁŘ (20. 1. – 18. 2.):

Vodnáři v tomto období vyniknou originalitou a inovací. Hvězdy podporují Vodnáře při vyjadřování jejich jedinečné vize a vytváření pozitivních změn v komunitě. Toto je čas, kdy Vodnáři budou inspirovat ostatní svou kreativitou.

RYBY (19. února – 20. března):

Ryby zažijí emocionální harmonii během prosince 2023 a ledna 2024. Hvězdy poskytují příležitosti k hlubokým spojením v milostných vztazích a posilování rodinných vazeb. To je čas, kdy Ryby pocítí podporu svého blízkého okolí.