Aby svou dceru naučila, jak být vděčná, řekla jí naštvaná matka, že od nynějška bude chodit do školy s obyčejnou igelitovou taškou na zip.

Její dcera za zavřenými dveřmi křičela: „Je to hloupost, to má každý ze třídy. Už ho nechci!“ Haley nevěřila svým vlastním očím ani uším. „Byla jsem tak naštvaná, protože jsem tvrdě pracovala, abych to finančně zvládla sama a zajistila, že vždy dostane to, co potřebuje.

Haley řekla, že dcera bude muset penál osobně darovat studentovi, jehož rodiče na jeho koupi neměli peníze.

Nakonec, LOL Surprise! Pencil Box šel do rodiny v Arkansasu spolu s dalšími zásobami. „Jedna maminka mi napsala, že viděla článek, a řekla, že se mnou souhlasí, protože si nemůže dovolit žádné pomůcky pro své děti do školy. Okamžitě jsem se tedy rozhodl, jestli chce ten penál pro svou dceru, pak byl její a ona to udělala.“

„Tak jsme jí poslali krabici a všechny školní potřeby ze seznamu, který jsem našel online pro školní čtvrť, ve které rodina žila,“ řekla Haley. Myslí si, že nákup školních pomůcek pro tyto děti a odeslání všeho poštou dává Presleigh situaci do perspektivy. „Uvědomila si, že jsme možná byli důvodem, proč ty děti měly pomůcky, které potřebovaly, aby se mohly vrátit do školy, a že se nikdy nemusela starat o takové věci.“

Vypadá to, že nakonec každý dostal to, co nejvíc potřeboval.

Většina uživatelů s chováním ženy souhlasila a potvrdila, že mnoho dětí se dnes stává nevděčnými a je třeba proti nim bojovat.

K čemu je podle vás Heyleyova metoda dobrá?