Kozoroh

Kozoroh je na třetím místě. Tento typ má velmi silný smysl pro sebekázeň a vysoké ambice, což jim dává schopnost dosáhnout jakéhokoli cíle, který si vytyčí. Jsou neuvěřitelně pracovití a vytrvalí, dokud nedosáhnou vytouženého výsledku. Bez ohledu na to, jak dlouho to bude trvat. Mají vynikající organizační schopnosti a dokáží efektivně hospodařit se svým časem. Kozorozi bývají pesimističtí a někdy se berou příliš vážně, což může způsobit, že na své okolí působí chladně a nesympaticky. Mají sklon být příliš kritičtí k ostatním i k sobě samým. Je těžké se k nim dostat, pokud jde ale o moc, Kozoroh jí překypuje.

Lev

Na druhém místě nejmocnějších znamení není nikdo jiný než Lev. Tito lidé mají chuť do života, která jim dává obrovskou moc a vliv. Jsou přirozeně sebevědomí a charismatičtí a jejich nadšení je doslova nakažlivé. Jsou velmi kreativní a jsou přirozenými vůdci se schopností proměňovat sny ve skutečnost. Jejich nevýhodou je, že jsou příliš sebevědomí a někdy dělají riskantní rozhodnutí, která se ne vždy vyplatí. Někdy bývají přehnaní a sebestřední, což může jejich okolí odrazovat. Na druhou stranu někteří lidé obdivují jejich silnou osobnost. Ať už je to jakkoli, jsou to skvělí přátelé a partneři.

Štír

A vítězi v soutěži o nejmocnější znamení jsou tajemní Štíři. Jsou to vášnivé a intenzivní osobnosti. Mají silné odhodlání dosáhnout všeho, co si usmyslí. Mají obrovský zápal a motivaci. Mají dobře vyvinutou intuici, která jim umožňuje vyhodnocovat situace a činit moudrá rozhodnutí. Jsou loajální a čestní a jejich okolí si jich váží. Štíři jsou známí tím, že jsou manipulativní a žárliví. Někdy se snaží využít své moci, aby přiměli lidi dělat to, co chtějí. Pokud však hledáte silného přítele nebo spojence, jsou pro vás Štíři tou pravou osobou. Vždy za vás budou bojovat. Jen si dejte pozor, abyste nezneužili jejich laskavosti a nepomstili se jim.