Lev

Lvi věří, že svět se točí výlučně kolem nich. To, co dělají, věří, říkají, reprezentují, je nejlepší. Ve všem chtějí být první a v soupeření dokáží využít všech možných prostředků.

Jsou svévolní a násilní, když věří, že je třeba prosperovat. Pokud ostatní hluboce urážejí, ani je to nijak zvlášť netrápí. Jejich zlo spočívá v podstatě v jejich sobectví.

Panna

Panny jsou největšími kritiky znamení zvěrokruhu. To platí pro vás a samozřejmě i pro ostatní. Pro své prostředí kladou očekávání, která se jen těžko dají splnit. Svět je pro ně tak dobrý, jak si ho představují. Ti, jejichž názory, činy a přesvědčení se i jen trochu liší od jejich, jsou okamžitě odsouzeni a opovrhováni.

Když kritizují, nedokážou to podat jemně. Dokážou udeřit ten nejdrsnější možný tón a vy se vedle nich cítíte jako světový blázen. Zvláštní je, že v tomto směru nejsou pro své blízké výjimkou.

Štír

Štíři jsou ze všech nejhorší. Nejsou to ti, kdo jednají náhle, kteří naberou vodu a okamžitě ji otevřeně a upřímně vysloví. Jsou to ti, kdo si své prohřešky předem plánují.

Jsou velmi rozhodní, tvrdí a neústupní. Ublíží tam, kde to bolí nejvíc a moc si to uvědomují. Jsou schopni odstřihnout každého od sebe, pokud neposlouchají a nejsou schopni předat se porozumění.