LEV

Začátek roku příznivě ovlivní osobní život představitelů tohoto znamení zvěrokruhu. Čeká na ně láska, moře vášně a noví známí.

Bude také příležitost objevit nový zdroj příjmů. Astrologové věří, že tato doba je vhodná k tomu, aby se postarali o přírůstek rodiny.

V profesní oblasti čeká Lea nový kariérní krok. A co je nejdůležitější, jeho produktivitu nyní bedlivě sleduje šéf, který sám má na Leově povýšení zájem.

Lvům může být nabídnuta nová pozice v jiné společnosti nebo dokonce v jiném městě. Astrologové doporučují nespěchat s rozhodnutím. Nejprve zvažte pro a proti a poté zveřejněte svou odpověď.

STŘELEC

Začátkem roku 2024 čeká obyvatele tohoto znamení zvěrokruhu příznivé období. Budou mít podporu blízkých, nové nabídky od vlivných lidí i vzrušující dobrodružství.

Střelec se setká se zajímavými lidmi a spojí se s budoucími klienty.

Jakékoli konflikty budou snadno překonány a místo nich přijde spokojenost, hrdost na své úspěchy a finanční blahobyt. V tomto období stačí ukázat svou kreativitu a inteligenci.

Nové zájmy a neobvyklé koníčky budou klíčem ke klidné budoucnosti. V osobním životě by měl Střelec myslet na posílení rodinných vztahů a vytvoření lepšího prostředí pro své děti.