9. Dotek

Podle lidové víry přichází zesnulý na vlastní pohřeb, aby viděl, kdo a jak za zesnulého trpí. Ti, kteří hluboce truchlí, jsou zesnulým utěšováni pomocí různých znamení. Může to být pocit doteku vašeho ramene, hlavy, hlazení po tváři nebo pocit dýchání ve vlasech.

10. Domácí mazlíčci

Podivné chování mazlíčků je mnohonásobně větší než cokoli nadpřirozeného. Pokud uvidíte svého psa vrtět ocasem bez zjevného důvodu, pak to může být znamení, že se s ním Duše zemřelého dostala do kontaktu. Kočka může náhle začít vrnět nebo se dívat na jeden bod, jako by se na někoho dívala. Abychom pochopili, že zvíře přišlo do kontaktu s Duší zemřelého, stačí analyzovat chování zvířete. Pokud se zvíře chová zvláštně, dělá něco, co nikdy předtím neudělalo, skáče, vydává hlasité zvuky nebo naopak kňučí, pak můžeme usoudit, že zvíře cítí přítomnost lidské Duše. 

foto z internetu

11. Hmyz

Pokud se v místnosti z ničeho nic náhle objeví létající hmyz, pak je to s největší pravděpodobností Duše zesnulého, kdo vás přišel navštívit. Může to být moucha, můra, beruška, vážka, motýl atd. Také když na vás při procházce přistane nějaký brouk nebo můra, pak to není jen náhodný hmyz, je to Duše zemřelého. Nejčastěji létá Duše zesnulého k milované osobě v podobě motýla. 

12. Ptáci

Bílí ptáci vznášející se nad vámi nejsou nic jiného než Duše osoby, která je vám blízká. Duše zemřelého vám tedy dává rozumět. že je s ním všechno v pořádku a je poblíž. 

13. Hudba

Pokud uslyšíte stejnou píseň v rádiu, zvláště pokud tuto píseň miloval zesnulý nebo byla pro vás oba nějak zvláštní, pak to znamená, že vás duše zemřelého přišla pozdravit a říct vám, že je s ním všechno v pořádku. . 

14. Mince

Pokud často na cestách potkáváte mince, pak to není jen náhoda. Takto vám Duše zemřelého dává vědět, že je s vámi v kontaktu. Někdy stojí za to věnovat pozornost roku výroby mince nebo něčemu jinému, abyste pochopili, který ze zesnulých blízkých vám posílá zprávu ve formě mincí na vaší cestě. Nebo se zamyslete nad tím, na kterého zesnulého blízkého jste mysleli obzvlášť často, než jste cestou začali narážet na mince?

15. Duha

Vidíte-li na nebi duhu, ilustraci v knize, na televizní obrazovce, na transparentu, pak chápete, že to není jen tak. Obrazy duhy, které vám přicházejí do cesty, jsou vodítkem toho, že Duše vašeho milovaného v onom světě je v klidu a míru. A Duše chce také přinést do vašeho života sluneční svit, protože víte, že po dešti vždy vyjde Slunce a objeví se duha. Duše se vám tedy snaží přinést sluneční svit a dát najevo, že je s ní vše v pořádku, není třeba plakat a být smutný.

16. Různé vůně

Duše milovaného člověka, který zemřel, může dát svou přítomnost najevo prostřednictvím vůní, které přitahují naši pozornost a nutí nás přemýšlet a vzpomínat na člověka, který zemřel. Mohou to být vůně oblíbeného jídla, které zesnulý obzvláště zbožňoval, parfém, který používal, vůně jeho oblíbených květin, vůně jeho oblíbené značky cigaret, pokud zesnulý kouřil.