Věnujte pozornost chování zvířat

Jedním z důvodů, proč kočky a psi patří do domova, je jejich vrozená citlivost na negativní energii. Pokud byl ve vašem domě proveden rituál zlého oka nebo poškození, zvíře vám o tom okamžitě dá vědět, hlavní věcí je umět tyto příznaky rozpoznat.

5. Pes

Pokud máte psa, začne bezdůvodně výt. Může vás vyděsit, že zvíře najednou ztuhne a nehybně zírá v jednu chvíli. Zkontrolujte, zda v této oblasti nejsou cizí předměty.

6. Kočka

Kočka bude nedostatečným přínosem. Mohl by začít řvát, jako by byl venku květen. V tomto případě může být zvíře kastrováno nebo sterilizováno. Kočka se z toho přitom doslova nedostane. Pokusí se z vás odstranit negativní vliv kletby. V takových případech ji neodhánějte, je to výborná obrana.

7. Ptáci

Pokud je na vašem domě kletba, pokusí se do něj dostat ptáci z ulice. Věnujte pozornost tomu, zda vám na okna neklepou holubi nebo vrány. Často se stává, že ptáci za letu doslova narážejí do oken.

Pokud jsou v domě již ptáci, budou se chovat podivně. Bude těžké je uklidnit.

Věnujte pozornost náboženským předmětům

Pokud se na vás pokoušejí uvalit kletbu, měl by mít předmět náboženského uctívání většinu negativního dopadu. Pokud je máte u sebe nebo doma. Nejčastěji se jedná o prsní kříže, amulety a ikony.

8. Kříž nebo amulet

Na kříži nebo amuletu se objeví černé skvrny bez ohledu na použitý materiál. Řetěz nebo lano se mohou opakovaně přetrhnout. Budete mít pocit, jako by vás provaz nebo řetěz škrtil. Bude touha je odstranit.

Ikony začnou samy padat. Na tvářích svatých se objeví nějaká špína nebo saze.

Produkty v domě

Spolu se všemi výše popsanými příznaky uvidíte, že jídlo v domě se začalo „okamžitě“ zhoršovat.

9. Mléko

Ani to nejčerstvější a nejdražší mléko nezůstane v domě déle než jeden den. Všechny mléčné výrobky zkysnou a „shnijí“. Sýr bude plesnivět, mléko, kefír, jogurt zkysne.

10. Voda

Jistým znakem prokletí je poškození vodou. Pokud máte na jeho území soukromý dům se studnou, pak pravděpodobně vyschne nebo se voda v něm stane nepitnou. Pokud si přinesete vodu z obchodu, nevydrží dlouho, ale rychle se zakalí, nepříjemně zapáchá a chutná hořce.

Vaše osobní blaho

Poškození je samozřejmě namířeno proti vám, takže negativní dopad začnete pociťovat na podvědomé úrovni.

11. Spánek

Začnete mít noční můry. Noční můra jednou za rok nebo šest měsíců není nic hrozného, ​​ale každá noc už je katastrofa. Vezměte prosím na vědomí, že to může být noční můra v noční můře, tj. sníte o něčem hrozném, zdá se, že se probudíte, ale pak se začnou dít další hrozné události. Vyděsíte se, že je to údajně skutečné, a pak se probudíte podruhé, ale doopravdy.

12. Úzkost

Prokletý člověk si s sebou ponese neustálý pocit úzkosti a nepohodlí. Myšlenka, že je v životě všechno špatné, vás neopustí a bude ještě hůř. Intelektuálně chápete, že si pro sebe představujete spoustu věcí, ale nebudete schopni se zbavit „červí díry“ ve své duši.