Panna
Ryby jsou ve vašem sedmém domě a toto postavení planety bude mít největší vliv na mezilidské vztahy a rovnováhu.

Je čas setřást minulost a uvolnit místo svým snům. Konečně se probudíte a uvědomíte si, že jste „nejdůležitější“ člověk na planetě. Jinými slovy, v předchozím období jste na sebe byli příliš přísní a nyní je čas dát si trochu lásky.

Váhy
Ryby jsou ve vašem šestém domě, takže tento tranzit bude mít největší dopad na vaše zdraví, každodenní rutinu a kariéru.

Budete se cítit skvěle, zářit a šířit optimismus všude kolem sebe. Chcete toho dosáhnout hodně a díky tomuto tranzitu si uvědomíte, že byste si to všechno měli užít. Hvězdy jsou vám nakloněny a abyste dosáhli všeho, co chcete, potřebujete odvahu, která vám rozhodně nechybí.

Štír
Ryby jsou ve vašem pátém domě a tento přechod planety bude mít největší dopad na lásku a kreativitu.

Budete mít spoustu energie a nadšení, projeví se vaše intuice a budete dělat velmi moudrá rozhodnutí. Věříte v sebe a v lidi to nejlepší, jste naplněni láskou a těšíte se, že jste opětováni.

Střelec
Ryby jsou ve vašem čtvrtém domě, takže tento tranzit planety nejvíce ovlivní vaši rodinu a situaci v domácnosti.

Budete velmi klidní a odmítnete ze sebe veškerou negativitu a vaše kreativita bude tak výrazná, že je velmi pravděpodobné, že všichni budou ohromeni vašimi nápady a talentem.

Také tato poloha planety podnítí vaši touhu po vědění a povzbudí vás, abyste byli ještě lepším člověkem.

Kozoroh
Ryby jsou ve vašem třetím domě, takže toto postavení planety bude mít největší vliv na komunikaci s přáteli, rodinou a kolegy.

Konjunkce Jupitera s Neptunem v Rybách vám přinese vnitřní klid a uvolněný přístup ke všemu, co se kolem vás děje.

Máte problém si život zkomplikovat, ale teď si konečně uvědomíte, že středem všech svých problémů jste vlastně vy a ne někdo jiný. Převzetí zodpovědnosti za svůj život vám najednou bude vše připadat jednodušší a začnete „nový“ život.

Vodnář
Ryby jsou ve vašem druhém domě, takže nadcházející tranzit planety ovlivní vaše finance a sebevědomí.

Konečně si uvědomíte, že je v pořádku dělat, co chcete, a nejen to, ale budete mít tolik sebevědomí a sebeúcty, že z toho uděláte něco výjimečného. Pokud jste kreativní člověk, čeká vás opravdu skvělé období.

Ryba
Ryby jsou ve vašem prvním domě, takže konjunkce Jupitera s Neptunem v Rybách nejvíce ovlivní vaši identitu, přitažlivost a způsob, jakým se prezentujete ostatním.

Následující jsou pro vás skvělé věci, budete mít dojem, že máte kouzelnou hůlku, se kterou můžete změnit vše, co chcete, a uskutečnit své sny v oblasti lásky, financí, zdraví, práce a rodiny.

Téměř vše, co si přejete, se splní a vy budete moci tímto obdobím projít.

Zdroj.esoteric

1
2